Tok- cirrhatus - jak się pozbyć tego wirusa?

Witam,otóż koleżanka ma problem- ma zainfekowany komputer tok- cirrhatus - nie ma zainstalowanego żadnego antywirusa, combofixa,ani skanera jak można usunąć tego trojana? komputer się resetuje gdy próbuje pobrać jakikolwiek plik z internetu,nie ma też możliwości ustawienia widoku wszystkich ukrytych folderów.

Pobierz Combofix u siebie i zapisz na pendrive pod zmienioną nazwą z rozszerzeniem .com.

Na wszelki wypadek uprzednio zabezpiecz się za pomocą [Flash Disinfector](http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/8-kolekcja-narzedzi-usuwajacych/page p 59).

Pendrive przenieś na zainfekowany komputer i tam spróbuj uruchomić, podaj raport jeśli się uda.

dziękuję za podpowiedź

Jakie dziękuję? Jeśli użyłeś Combofix, to koniecznie pokaż co to on za log wyprodukował.

zaniosła do naprawy,bała się robić cokolwiek ,ajjjj,no coments ,próbowałam SmitfrauFix zastosować jeszcze ,owszem wypakował się ale przy próbie odpalenia programu reset reset reset …

Dodane 19.06.2010 (So) 18:48

w naprawie nie przyjęli,dziewczyna mieszka we Wrocku ja w Białym,osoba,która zainfekowała komputer nie chce jej pomóc,nie ma tam nikogo znajomego .Udało się jedynie zrobić loga z gmera praktycznie niezdatnego ,podałam jej zipem otl może odpali ,na razie udało się jej otworzyć z zipa anty malwara potem podam loga z otl jak się jej uda utworzyć, jak na razie ma wykryte 64 wirusy skanowanie w toku.

Dodane 19.06.2010 (So) 18:50

64 worm brontok

Dodane 19.06.2010 (So) 19:30

no działa,usunięte brontoki:D i ten cirrhatus