Tomb Raider Anniversary za darmo?

Witam,

otóż dostałem od znajomego taki link do gry http://www.gametap.com/play/gameDetails/000486850.

Czy spotkaliście się już z udostępnianiem gier za darmo przez jakieś serwisy? Czy ta wersja jest legalna?

Czekam na Wasze opinie i doświadczenia z takim sposobem dystrybucji gier.

Ta ‘‘gra’’ ma 32 mb? Co to jest? :shock:

Coś dziwnego… :? Nigdy, ale to nigdy nikt nie udostępni legalnie płatnej gry, nawet to co teraz napisałem samo sobie przeczy… Te 32Mb to chyba jest program P2P którym możemy ściągnąć grę ( nielegalnie). Zresztą zaraz sprawdzę i dokładnie opisze sytuacje xD

:x

@edit

rzeczywiście, 32,6 mb hehe

Jemu chodziło o ten program co ściągnąć można :stuck_out_tongue:

hehe rzeczywiście to program p2p

To jest coś w stylu grania przez internet, nie powiem teraz dokładnie bo niby ściąga mi się ten Tomb Raider co ma 1.4 GB xD Jest tam jeszcze FallAut, po zainstalowaniu tego programu xD Szykuje się coś bardzo fajnego :smiley:

mi jakiś błąd core wywala

A mi się zawiesił podczas ściągania, chyba to wywalę. Nie wiem, przynajmniej nie będę kombinować. Poczekam aż ktyś dokładnie opisze sytuacje, bo ja ni mam teraz czasu xD

ok działa

zobaczymy co z tego wyjdzie

@edit

hehe to są wszystkie gry, te darmowe jak i płatne :stuck_out_tongue:

Działa, reklamy 30 sekund i program odtwarza grę…

Granie jest możliwe w każdą grę. Ale tylko w USA i Canada. Żeby zagrać trzeba założyć konto TapID a żeby założyć konto trzeba mieszkać w USA lub Canadzie…;/

Niestety, ale w Tomb Raider Legend i Anniversary, Sensible Soccer 2006 i Zoo Empire -> w miare dobre tytuły -> można grać za darmo…

O ile się nie mylę, ta społeczność istnieje kilka lat.

Faktycznie, przeoczyłem to, ale jak chciałem zagrać w grę Thief Deadly Shadows która była w dziale Free Games To mi wyskoczyła rejestracja a w niej error ze nie pochodzę z USA/Canady i nie mogę się zarejestrować…

Jak to wygląda gra się z jakiegoś servera bez pobierania gierki ??

Pobierasz program, on pobiera grę i później ją odtwarza…

Są 2 tryby. Pobierasz część gry on jakąś tam ją odtwarza albo ściągasz całą jest to samo tylko że więcej waży.