Tony Hawk American Wasteland - zacinanie

Witam.Mam problem z w/w grą.Wczoraj ją zainstalowałem i gra w niektórych momentach strasznie zacina ( 10 fps Mad ) Mój komp to Intel Celeron 2,6 ghz, 1 gb ram , geforce 6200.Więc spełnia nawet zalecane wymaganie.Proszę o pomoc.

ja mam geforce 7600gt i tez mi sie zacina :). a w jakich momentach ci sie zacina??

W pierwszej misji.

Gierka oryginał ?

oryginalka… z kiosku :slight_smile:

To zainstaluj najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej może podniesie wydajność podczas gry.

Tak.(przecież kosztuje 20 zł :slight_smile: )

Instalowałem.

To już sam nie wiem co to może być :-k

Spróbuj może zrobić defragmentacje to też czasami pomaga, ale nie obiecuje że poskutkuje.

Raczej nic nie pomoże to poprostu wina gry też tak miałem

No to super.Wymienie (może ) w Saturnie ( tam kupiona gra) na Igi 2 lub Chronicles of Riddick

Ale mi chodziło o to że gra jest tak zrobiona, po prostu THAW ma nie naj lepszy silnik.

No ok,ale wymiana musi być.

Nie piszcie o czymś jeśli nie wiecie… Miałem ten sam problem tylko że na radeonie 9600pro wystarczyło zainstalować stery catalyst 5.1 a w geforcie zbytnio nie wiem spróbuj zainstalować starsze. Np te z płyty dołączonej z kartą.

Na tych właśnie działa źle,tak samo jak na innych.

i tak masz słabego proca… nie wykorzystujesz w pełni grafy przy celeronie… nawet jesli by to był fx 5200 :stuck_out_tongue: xD