Top Gear - wasz ulubiony odcinek!

Tak jak już przeczytaliście w temacie, jaki jest wasz ulubiony odcinek ? Dla mnie ten w którym jechali przez afrykę gratami :smiley:

mi się strasznie podobała jazda też jakimiś hipisowskimi gratami przez stany :slight_smile: ogólnie niezłe rzeczy wyprawiali :smiley:

ta… fajny jest też jak ścigali się na biegun Toyotą Hilux vs. psi zaprzęg

Gra w darta starymi samochodami i rozwałka przyczepy kempingowej, jeśli dobrze pamiętam Fordem :slight_smile: Podobało mi się też ostatnio podróż Audi na dieslu z Londynu do (chyba) Dublina (nie pamiętam) i z powrotem na jednym tankowaniu i jazda na oparach z komentarzami gościa, gdy pompa paliwowa zaczeła ssać ostatnie krople ropy a samochód dalej jechał, do dziś nie wiadomo na czym jechał, pomimo że wszelkie kontrolki i systemu ostrzeżeń pokazywały 0l paliwa, ciekawy jestetm tylko czy musieli go potem odpowietrzać :slight_smile:

Pozdrawiam!

A mi wyścig z auta z odrzutowcem oraz przepłynięcie samochodem chyba kanału La Manche.A i jeszcze wyścig samochodu Mercedesa z motorówką ,kolarzówką i metrem :smiley:

jak Stig podróżował metrem, hammond testował spodenki rowerowa, clarkson motorówką a James mercedesem glk chyba :smiley:

Odcinek gdy mięli uprawiać pole wielkimi traktorami, a także wyprawa na biegun

oj dużo tego było :wink:

m.in. wyścig z Veyronem, SLR-em, “test” Toyoty Hilux ;], wyprawa do Afryki, wyprawa na biegun, pojedynek z niemieckimi prezenterami (ostatni odcinek 11 serii), uprawa pola, przepłynięcie kanału La-Manche, podróż do USA, zimowe igrzyska, przerabianie samochodów w radiowozy, podróż do Japonii, wyprawa supersamochodami do Francji, budowa promu kosmicznego, wyścig samochodu, roweru, metra i łodzi w Londynie, wyścig Jamesa w Peugeocie z mistrzami parkour w Liverpoolu

Trochę to chaotyczne, ale pisałem co mi na myśl przyszło, może jeszcze coś sobie przypomnę :wink:

a mi się podobał jak rozpędzali bugatti do 400 km na godzinę,


albo najlepszy jak dla mnie tekst w TG:

dostajemy skargi ze pokazujemy za mało tanich aut , więc pokażemy najtańsze ferrari

chyba tak to było.

Seria 13, wszystkie odcinki jak na razie na wysokim poziomie. Szczególnie drag race pomiędzy Veyron’em a Mclaren’em F1.

A ze starszych to dużo by pisać.

Taa… ten boski był mocny. Jeszcze z tych lepszych to był tekst:

dostajemy skargi ze pokazujemy mało “zielonych” aut, więc macie tu najzieleńsze lamborghini

Do odcinków to było ich mnóstwo :slight_smile:

PS. Jest ktoś chętny do robienia napisów do sezonu 13 bo dostałem info że użytkownik który robił napisy do odcinka 1 i 2 nie ma teraz czasu ich pisać, wiec jak ktoś jest chętny to niech pisze na PW to coś pomyślimy.