-

Znalazłem coś takiego http://www.enter.net.pl/forum/viewtopic.php?p=253269&sid=bef366ef1b067b56726c21f310a188d2. Może rozwieje twoje wątpliwości.

Pozdrawiam 8)

Pytanie postawione w sposób powyższy pozwala przypuszczać, że pytajacy piratem nie jest - ten bowiem od początku nie miałby skrupułów.

Autopatcher to alternatywa przede wszystkim dla tych, którzy - umówmy się :wink: - z bliżej niewyjaśnionych powodów omijają Windows Update, ale chcą jednak w ten sposób wspomóc bezpieczeństwo swego kompa - i to jest mimo wszystko pozytywne - bezpieczniejszy komp w sieci to większe bezpieczeństwo innych użytkowników sieci…

Co do legalności pakietu - osobiście nie spotkałem sie z opinią, że legalny nie jest…

Pozdrawiam

Używanie samego autopatchera to nie piractwo. Np. nie połączenia stałego z netem. Ale samego widowsa niezarejestrowanego niestety tak.

zawsze przed formatem ściągam najnowszą wersję…

formacik, później to co chcę z auto i reszta programików, a później dopiero w net :wink:

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Jak dla mnie cholernie warto! Format->stery->Autopatcher

I co ciekawe odkąd zacząłem instalować AP nie miałem żadnego wirusa itp.

jak usunąć zmiany wprowadzone przez autopatchera??? bo przez przypadek zainstalowałem go na win xp sp1…

gdy wypełniam jakiś formularz na stronie www to wyskakuje błąd:

Microsoft VBScript runtime error ‘800a000d’

Type mismatch: ‘formularz_glosowania’

/libs/_ocena/komentarze.asp, line 325