-

(Ngtiynvsei) #1

-

(Pytalski) #2

Znalazłem coś takiego http://www.enter.net.pl/forum/viewtopic.php?p=253269&sid=bef366ef1b067b56726c21f310a188d2. Może rozwieje twoje wątpliwości.

Pozdrawiam 8)

(Agatonster) #3

Pytanie postawione w sposób powyższy pozwala przypuszczać, że pytajacy piratem nie jest - ten bowiem od początku nie miałby skrupułów.

Autopatcher to alternatywa przede wszystkim dla tych, którzy - umówmy się :wink: - z bliżej niewyjaśnionych powodów omijają Windows Update, ale chcą jednak w ten sposób wspomóc bezpieczeństwo swego kompa - i to jest mimo wszystko pozytywne - bezpieczniejszy komp w sieci to większe bezpieczeństwo innych użytkowników sieci...

Co do legalności pakietu - osobiście nie spotkałem sie z opinią, że legalny nie jest..

Pozdrawiam

(Ryszard Adamek) #4

Używanie samego autopatchera to nie piractwo. Np. nie połączenia stałego z netem. Ale samego widowsa niezarejestrowanego niestety tak.

(Z35ikr) #5

zawsze przed formatem ściągam najnowszą wersję............

formacik, później to co chcę z auto i reszta programików, a później dopiero w net :wink:

(JNJN) #6

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

(J Damian) #7

Jak dla mnie cholernie warto! Format->stery->Autopatcher

I co ciekawe odkąd zacząłem instalować AP nie miałem żadnego wirusa itp.

(Dudeck) #8

jak usunąć zmiany wprowadzone przez autopatchera??? bo przez przypadek zainstalowałem go na win xp sp1...

gdy wypełniam jakiś formularz na stronie www to wyskakuje błąd:

Microsoft VBScript runtime error '800a000d'

Type mismatch: 'formularz_glosowania'

/libs/_ocena/komentarze.asp, line 325