.

.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

już zmieniłem :stuck_out_tongue: A czy to jest do zrobienia , czy przesłać fotkę klawiatury od środka czy wiecie o co chodzi?

Nie.

Nową kupisz już za ok. 10zł…

.

omen12345 , Sugeruję abyś zapoznał sie z TYM postem i zaczął edytować swoje posty zamiast pisać jeden pod drugim. W przeciwnym wypadku możesz odczuć regulaminowe konsekwencje takiego postępowania.

Ja myślę, że praca, którą włożysz w tę naprawę, będzie warta więcej niż 10zł, więc może zastanów się nad nową klawiaturą…no chyba, że jesteś miłośnikiem dłubania i kombinowania :wink:

może dlatego że nikt nie robi klawiatury numerycznej do lapka bo wolą kupić osobno specjalną klawiaturę :slight_smile:

http://allegro.pl/item304969172_klawiat … od_ss.html

kup takie coś a nie będziesz psuł klawiaturę :slight_smile:

ale wiesz ja lubie kombinować a wiem że to jest na pewno możliwe tylko trzeba połączyć ścieżki ale nie wiem które do których;p

to coś co jest w klawiaturze (wygina się :stuck_out_tongue: ) możesz zagiąć a reszte klawy obciąć/połamać :slight_smile:

albo połóż klawe (tą numeryczną) i to co wystaje schowaj pod laptopa :slight_smile:

wiem też tak myślałem :PP ale niestety nie zmieściła się w przygotowaną już obudowę bo już ją ładnie skleiłem :PP . Wiec ja obciąłem wiedząc ze nie bedzie działać a następnie zapytam ludzi na forum które ścieżki poiłączyć bo tu się na pewno na tym znają xD