Topniejace pieniądze z ekonta po sprawdzaniu stanu rachunku

witam nie wiem dlaczego gdy sprawdzam stan rachunku w bankomatach WBK zmniejsza się liczba pieniędzy na koncie, sprawa wygląda tak:

założyłem konto w mbanku aby móc gdzieś odkładać pieniądze na czarna godzinę, wpłaciłem na początek 3,5 zł tak tylko zobaczyć czy dobrze przepisałem numer rachunku i aby konto nie stało puste, poszedłem do bankomatu WBK przy supermarkecie i zobaczyłem że jest na koncie te 3,5 zł, po tygodniu zadzwonili do mnie z biura podróży aby zwrócić nadpłatę za wycieczkę, więc podałem numer rachunku w mbanku, poszedłem 3 dni później do bankomatu przy banku WBK i patrze a na koncie mam -0,50 zł zdziwiłem się że mam tak mało na koncie ale pomyślałem że może korzystałem z bankomatu nie przy banku dlatego mi zabrali kasę ale wczoraj pojechałem do większego miasta i natknąłem się na bankomat Euronet i patrze a na koncie - 5,5 zł

więc co robię źle bo niby miały być darmowe bankomaty BZ WBK S.A., Cash4You, eCard, Euronet a mi cały czas zabierają kasę, może trzeba coś aktywować ??

dostępu do konta przez internet niestety nie mam ponieważ aktualnie trwa konserwacja sieci u mnie w okolicy i jeszcze przez tydzień nie będzie internetu, teraz tylko na szybko poszedłem do kafejki internetowej napisac post, a nie chcę tam logować się do konta ze względów bezpieczeństwa

Sprawdzenie stanu konta w bankomacie WBK jest usługą płatną. Poczytaj sobie cennik Mbanku

Zresztą jak czegoś nie wiesz to kontaktuj się z mLinia, oni są najbardziej kompetentnymi osobami do udzielania informacji. :o

fasaber , wypłata kasy z bankomatu należącego do banku BZ WBK jest bezpłatne. Ale sprawdzenie stanu konta jest już opcją płatną.

szczerze radzę nie czekać ze spłatą bo za chwilę wyślą stosowny monit i w plecy - 15 zł +odsetki