Torba na laptopa tylko na niego czy na inne okazje też?

Zakupiłem ostatnio torbę na laptopa. Jak nazwa mówi służyć ona ma transportowanie naszego komputera z miejsce na miejsce. Ale czy może ona również posłużyć jako np. torba studenta na wykłady itp czy raczej nie, czy ktoś z was również używa jej do takich celów czy nie?

Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam.

haha, dosyć głupie pytanie… takie w stylu: czy w filiżance od espresso można pić sok? - sam sobie odpowiedz, jeżeli torba Ci się podoba, jest wygodna do noszenia i mieszczą Ci się w niej wszystkie “graty” potrzebne do noszenia ze sobą na wykłady/zajęcia to czemu miałbyś jej nie używać w tym celu ? ?

Owszem pytanie trochę ekscentryczne :smiley: Czyli nie będzie to wielkim ‘‘obciachem’’ ? :smiley: :o

oooo matkoooo, padłam xD

torba jak torba, służy do noszenia w niej rzeczy : p, to że pasuje na laptopa nie oznacza, że nic innego nie można tam wkładać, czy Ty troszkę nie przesadzasz?

Przepraszam za moje natarczywe i zwariowane pytania :smiley: :smiley: :smiley:

Dziękuję ci za pomoc i cierpliwość względem mnie _mona

kurczę… chciałabym mieć tylko takie problemy :smiley:

Osobiście od około roku używam torby “na laptopa” i do plecaka już nie wrócę. Szybciej można dostać się do zawartości niż w przypadku plecaka - plecak trzeba zdejmować, a torba przewieszona przez ramię nie sprawia takich kłopotów.

A czy to obciach czy nie obciach, to już nie mój problem… Jak nosiłem w niej laptopa to nikt mnie nie pobił, więc teraz jak noszę dokumenty, też może mnie nie pobiją. Zresztą jak bym się chciał przejmować opinią wszystkich ludzi to chyba musiał bym się wyprowadzić na bezludną wyspę.

W sumie masz rację. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: