Torrent-Bitcomet

Witam

Jak zrobić w bitcomet żeby mi od więcej użytkowników pobierało plik… bo tak mam nieraz 4 użytkowników od których pobieram ale tak to jest nie do zniesienia słabe transfery…

A nie pomyslales moze, ze tylko Ci uzytkownicy sa wowaczas dostepni i dlatego tylko tyle serwerow Ci sie wyswietla ??

Pozatym jest to napisane tak jakbys chcial ten sam plik pobierac od kilku uzytkownikow na raz. CZy jest to pomylka przy pisaniu ?? :clever:

Zalezy tesh jaki plik sciagasz, czyz nie ??

Pytam, bo nie korzystam z tego programu… 8)

niee sa wyswietleni tylko poprsotu nie weim dlaczego mi sie z nimi nie laczy zebym mogl od nich sciagac i ten plik sam moge pobierac od kilku uzytkownikow

W p2p publiczny IP to podstawa :stuck_out_tongue:

No ja to rozumiem ze zewnetrzy IP jest potrzebny ale nie wiem dlaczrego jak sciagam od 4 uzytkownikow to mam takie marne trasnfery sciagam jeszcze z BEARSHARE i jak od 4 uzytkownikow sciagam to mam 20 kb wzwyz a jak mam juz 9 uzytkownikow to transfer n ie spada ponozej 50 kb co moze byc nie tak z tym torrentem??

Nie wiem jak w twoim programie ale np w Kazie jest coś takiego że możesz określić z jaką prędkością i ilu naraz może userów ściągać od Ciebie pliki.

Tak więc to że widać ileś serwerów o niczym nie świadczy,przy czym im więcej to lepiej ze względu że nie wszyscy ograniczają transfer wychodzący i masz wtedy duży transfer sciągania.Na koniec są możliwości utrudniania lub wręcz blokady danego IP, więc serwer widzisz a nie możesz z niego korzystać.