[ Torrent ] BitSpirit

(Wolin) #1

Czy jest możliwość podglądu ściąganego filmu ??

Mam już 62% ściągnięte.

(Dragonlnx) #2

Zazwyczaj w p2p tak się nie da ...

W jakim formacie ??

(Xiao19) #3

dajesz /stop/ sciagania i np.

w Winampie lub AVIPreview mozesz podejzec plik

(Wolin) #4

Format .avi

WinAmpem nie otwiera się, więc ??

Post 2

Kiedy zaladowałem film do AVIPreview to wyskakuje błąd: Wystąpił problem z aplikacją AVIPreview by AJ i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. :o :o :o :o

Post 3

Nie ma innego sposobu aby otworzyć ten film ??

Update

Golden Finger

(boczi) #5

Raczej nie.

(Wolin) #6

Raczej czyli może coś innego się znajdzie ?

(Viliae) #7

Witam

No cóż pozostaje jeszcze VirtualDub, ale będziesz miał sporo komunikatów co do tego, że masz błędy (brakujące klatki) w ściąganym pliku.

A jeszcze najważniejsze: Sprawdź czy masz ściągnięty początek filmu Tam są przechowywane dane co do kodeków i czy wogóle to jest film :!:

Obsługę Virtuala, i jego też, znajdziesz na http://www.divx.howto.pl

Błąd w Avipreview może też wynikać z powodu braku początku filmu. Ale zamiast się zaciąć powinien wywalać coś w stylu: Upewnij się, że plik który otwierasz jest filmem, albo: Niedostateczna ilość danych plik powinien posiadać min. 256kB.

(Dragonlnx) #8

Jeżeli masz w opcjach ustawioną opcję Ściągaj najpierw początek i koniec To raczej go nie obejrzysz ...

Torrenty - zazwyczaj takową opcję mają ...

Jeżeli będziesz ją miał - Odznacz :slight_smile:

(Wolin) #9

Gdzie mam to znaleść ??

(Dragonlnx) #10

Hmm... Gdzieś w Opcjach,

Przejżyj zakładkę Zaawansowane

(Wolin) #11

W Preferencjach tego tam nie ma, widocznie w moim progresie takiej opcji nie ma, więc musi być inne rozwiązanie.

(Damian) #12

Ja otwieram ściągane filmy w programie BSplayer. WYskakuje co prawda jakiś komunikat z błędem,ale film po potwierdzeniu idzie.

(Wolin) #13

Jakim programem, czy to nie aby BESTplayer ?? Bo jak probuje nim to słysze same straszne trzaskanie w głośnikach :roll:

(Asdaf) #14
  1. winamp otwiera tylko 'całe' pliki avi,

2. podejrzeć niedokończone avi można przy użyciu np. media player classic lub crystal player (polecam ten drugi, bo mpc buforuje niekompletne pliki przed odczytem),

3. inną możliwością jest program divfix: uruchamiasz, otwierasz niedokończone avi, wybierasz opcję 'rebulit index' - w nowszych wersjach tego programu tworzony jest nowy plik avi z kompletnym indeksem, w starszych zmieniany był plik źródłowy. utworzony w ten sposób plik avi powinien dać się otworzyć w każdym odtwarzaczu, przy czym czas trwania i jakość obrazu/dźwięku może odbiegać od orginału.

(Wolin) #15

Za przeproszeniem: /cenzura/, nie otwier a tym bardziej zawiesza się program i muszę ALT+CTRL+DEL

(Wolin) #16

Ten tak samo

(Dragonlnx) #17

Co ty powiesz ... ?? Ja kiedyś ściągałem (mrówki w gaciach)

i miałem 70 % po czym niechcący otworzyłem plik w winampie i się załączył :slight_smile:

(lazikar) #18

No to da sie czy nie da. Chłopie zastanów się . Zapomniałeś już co pisałeś wcześniej :!:

(Dragonlnx) #19

Lazikar - chodzi od programu, którym pobierasz...

Te mrówki w gaciach ściągałem z DC++, a film "Ciało" akurat z Torrentów

więc mrówki w gaciach mogłem otworzyć, a ciała już się nie dało ...

(lazikar) #20

I nieściągnięty w całości film otworzyło ci w Winapie. Przestań proszę. :!: