μTorrent - error i brak możliwości pobierania torrentów

Witam, mam następujący problem z uTorrent: kiedy chcę ściągać coś, najpierw jest status downloading, po czym (podejrzewam, że) nie łączy się z seedami i pojawia mi się w polu “status” takie coś: “Error, Invalid Download State. Try by resuming”. Albo chwilę ściąga dane, po czym jest w polu “status”: “Error, system nie może znaleźć określonej ścieżki”.

Co zrobić, aby powrócić do normalności?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

McKoval

PS

Logi z HijackThis i ComboFix są czyste

Czy tak się dzieje z każdym następnym torrentem, czy tylko to wyjątek :?:

z każdym następnym…

Pobierz BitComet i sprawdź, a napewno będzie wszystko ok.

ok, bitComet działa, ale czemu tak się dzieje z uTorrentem? (w sumie wole uTorrent…) :lol:

mckoval ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

ktokolwiek?

[mam nadzieję, że tytuł tematu jest już bez zastrzezeń]

To jest komunikat uTorrenta gdy są usuwane pliki z katalogu download w czasie ściągania.

Odinstaluj uTorrenta,

Restart komputera,

Menu Start->Wyszukaj wpisujesz utorrent i usuwasz co związane z programem. (tylko ostrożnie)

Start => Uruchom => wpisz:

%temp%

i usuń wszystko

Start => Uruchom => wpisz:

%Userprofile%\Ustawienia lokalne\Temp i wyczyść wszystko

Wciskamy jednocześnie klawisze CTRL+A zaznaczając pliki i klikamy klawisz DEL przytrzymując SHIFT aby je usunąć.

Czyścisz komputer http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.06.567 - opcja cleaner i rejestr.

Ponownie instalujesz program.

dzięki.

Zrobiłem jak piszesz, ale dalej wyskakuje taki błąd. Torrent się rozpędza po czym po chwili (do minuty czasu) jest, że system nie może znaleźć określonej ścieżki…

2 posts were split to a new topic: Problem z uTorrent