Torrent-szybkość

Witam

Mam pytanie do Was pytanie…czy używacie torrenta mając wewnętrzne IP i jakie macie transfery oraz jaki program polecacie

Pozdrawiam Czery

ja mam transfery 60 - 80 kB/s ( 480kbps - 640kbps )

Polecam program Azureus.

Przypominam również że używanie w/w sieci do ściągania pełnych wersji programów w celu ominięcia opat jest nielegalne!!

Bardzo dobrze o tym wiem :slight_smile:

Wiecie moze dlaczego download mam duzo mniejszy od uploadu?? !!

Czery , możliwe że twój dostawca internetowy bądź admin twojej sieci w taki sposób zarządził lub także jest to kwestia ustawień programu.

Ja mam łącze 1.5mbit i nie mam problemów. (chello, płacę 109PLN/msc)

No ja to rozumiem tylko wlasnie jestem polaczony gdzies do 5-15 uzytkownikow ale transfer mi troche posmiga po 8-10 kb a potem stoi w miejscu od czego to moze zalezec pisalem do admina napisal mi ze ograniczenie sa naprawde niewielkie

EJ PAYBACK jak mozesz miec lacze 1,5 w chello jak chello dopiero wproadza zmiane szybkosci od listopada hehehe

Na radiówce mój kolega ma to samo. Może tak się dzieje przez wewnętrzny adres IP??

Jak wstanę rano 4-8 mam ok. 150 KB

w dzień ok. 10 :shock: :shock:

a ja mam cały dzień transfery ~96kB/s

Jak wejdzie za te 6 dni łącze 1,5mbit to bedę miał ~192kB/s :] :] :]

za 109 PLN :stuck_out_tongue:

Ale już nie róbmy OT.

Hey a wiecie moze jak ominac NAT w programie bitcomet mam zaznaczone te opcje do tego NAT i mi jakos nie omija :stuck_out_tongue: moze port nasluchu zmienic??? tylko na jaki ?? pomozcie prosze

:frowning: Ja mam moje cieniutkie łącze 128 kb/s (TOYA) i niestety na Azureusie nigdy nie mam zielonych mordek a prędkość ściągania wacha się od 3 kb/s do 12 czasami i to bardzo rzadko. Czy może zna ktoś metodkę aby to przyspieszyć? Czy łącze 650 kb/s pomoże? Czy może to kwestia konfigu programu? :cry:

Zapewne takie łacze by pomogło i do tego zewnętrzny adres IP. :smiley:

To zależy też od źródla - z jakiego ściągasz …

Jak to uzyskać?? :slight_smile: bo z netem ja nie bardzo… :oops:

O to zapytaj admina swojej sieci. Powie ci czy jest taka możliwość. :wink:

Torrent Porty:

Najlepiej 6881~6889

Tak tylko ja nie mam admina jako takieog bo to łącze z TOYi a te porty do Nat’u próbowałem wszystkie od 6881 do 6889 i dalej taki sam filc jak był. :?

A ustawiłeś w ustawieniach ? :slight_smile: