Torrent

(Kunderground) #1

Witam chcialem sie zapytac dlaczego sdciagajac cos torrentem mam download rate 1-5 kb tylko? sluyszalem ze trzeba zmniejszyc upload ale zmiejszam go do 0 nawet i nic bottorrent neo 240kbps

(system) #2

zainstaluj cfosspeed on zalatwi sprawe obcinania downloadu przy maxymalnym uploadzie. Pamiętaj, że prędkość pobierania zależy też od prędkości łącz innych użytkowników

(Duch) #3

oczywiście jeśli masz łącze DSL lub ADSL :PPP

(system) #4

a co to za różnica? w każdym łączu maksymalny upload obcina downlad, w symetrycznych też tylko że w mniejszym stopniu. Zresztą na http://www.cfos.de pisze że do wszystkich łącz. Ja mam kablówke i działa tak jak powinien. Coś mi sie zdaje że nie znasz zasady działania tego programu :stuck_out_tongue:

(123448) #5

zależy od ilości peerów i seedów w danym momencie :slight_smile:

zależy tez od osoby udostępniającej dany tracker. im bardziej udany tracker tym transfer jest szybszy :slight_smile:

BTW

dla przykłądu raz miałem transfer 2 mb/s a raz 10 kb/s :wink:

(aju) #6

DUCH

troszkę dziwne zeby mając neo nie miał adsl :smiley:

(Duch) #7

coś mi się zdaje, że Ty znasz ją po “swojemu” ;] no cóż każdy ma swój świat 8)

(El Presidento) #8

Najlepszym rozwiazaniem bedzie…

Zainstaluj BitComet. I w ustawieniach nic nie mieszaj, on odrazu dopasuje sie do twojego lacza. I zobacz jakie bede tego owoce :slight_smile:

Acha pamietaj aby transfery byl dobry pliki ktore sciagasz musza mies troche seddów :smiley:

(Qbek50) #9

przez takich jak Ty ginie torrent - jak zmniejszasz upload. A na niektórych stronkach przez to masz niskie ratio i się nie dziw dlaczego tak jest :smiley:

(Tgrzebien) #10

Ja tez mam problem z cfosspeed v2.12

polega on na tym ze upload nie dochodzi do 16kb/s mam neo 512, wyswietla mi (cfosspeed oczywiscie) ze wysylam z predkoscia ok 17,5kb,s a w rzeczywistosci wysylam dane z predkoscia ok10-12kb/s czy ktos wie co mam zrobic zeby upload osiagnal maximum czyli 16 kb/s?

dolaczam rysunki zeby udowodnic to co napisalem

http://www.grzebien.neostrada.pl/tlo.jpg

(El Presidento) #11

A tak po za tym. Jaki jest sens sieci toorent jezeli sciagasz a nie wysyłas :?

To jest dobre na krótka mete bo ratio bedziesz miął bardzo niskie i juz nic nie posciągasz.

Chyba o to w tym chodzi sciągasz to wysyłasz :roll:

(Tgrzebien) #12

no tak ja wlasnie chce zeby moj azureus wysylal z predkoscia 16kb/s a nie 11kb/s tylko nie wiem jak to zrobic bo cfosspeed pokazuje ze wysylam z predkoscia 17kb/s.