Torrent

Witam chcialem sie zapytac dlaczego sdciagajac cos torrentem mam download rate 1-5 kb tylko? sluyszalem ze trzeba zmniejszyc upload ale zmiejszam go do 0 nawet i nic bottorrent neo 240kbps

zainstaluj cfosspeed on zalatwi sprawe obcinania downloadu przy maxymalnym uploadzie. Pamiętaj, że prędkość pobierania zależy też od prędkości łącz innych użytkowników

oczywiście jeśli masz łącze DSL lub ADSL :PPP

a co to za różnica? w każdym łączu maksymalny upload obcina downlad, w symetrycznych też tylko że w mniejszym stopniu. Zresztą na http://www.cfos.de pisze że do wszystkich łącz. Ja mam kablówke i działa tak jak powinien. Coś mi sie zdaje że nie znasz zasady działania tego programu :stuck_out_tongue:

zależy od ilości peerów i seedów w danym momencie :slight_smile:

zależy tez od osoby udostępniającej dany tracker. im bardziej udany tracker tym transfer jest szybszy :slight_smile:

BTW

dla przykłądu raz miałem transfer 2 mb/s a raz 10 kb/s :wink:

DUCH

troszkę dziwne zeby mając neo nie miał adsl :smiley:

coś mi się zdaje, że Ty znasz ją po “swojemu” ;] no cóż każdy ma swój świat 8)

Najlepszym rozwiazaniem bedzie…

Zainstaluj BitComet. I w ustawieniach nic nie mieszaj, on odrazu dopasuje sie do twojego lacza. I zobacz jakie bede tego owoce :slight_smile:

Acha pamietaj aby transfery byl dobry pliki ktore sciagasz musza mies troche seddów :smiley:

przez takich jak Ty ginie torrent - jak zmniejszasz upload. A na niektórych stronkach przez to masz niskie ratio i się nie dziw dlaczego tak jest :smiley:

Ja tez mam problem z cfosspeed v2.12

polega on na tym ze upload nie dochodzi do 16kb/s mam neo 512, wyswietla mi (cfosspeed oczywiscie) ze wysylam z predkoscia ok 17,5kb,s a w rzeczywistosci wysylam dane z predkoscia ok10-12kb/s czy ktos wie co mam zrobic zeby upload osiagnal maximum czyli 16 kb/s?

dolaczam rysunki zeby udowodnic to co napisalem

http://www.grzebien.neostrada.pl/tlo.jpg

A tak po za tym. Jaki jest sens sieci toorent jezeli sciagasz a nie wysyłas :?

To jest dobre na krótka mete bo ratio bedziesz miął bardzo niskie i juz nic nie posciągasz.

Chyba o to w tym chodzi sciągasz to wysyłasz :roll:

no tak ja wlasnie chce zeby moj azureus wysylal z predkoscia 16kb/s a nie 11kb/s tylko nie wiem jak to zrobic bo cfosspeed pokazuje ze wysylam z predkoscia 17kb/s.