Torrenty Seedy mało połączeń

Siemanko:)

Wiem, że kiedy widzicie w temacie “torrenty” to myślicie kolejny idiota co szukać nie umie…:stuck_out_tongue: Ale tego nie znalazłem bo za dużo szukania…

Problem polega w tym, że przykładowo pobieram film i mam 5(450) seedów z czego te pięć ma wysyłanie po 5kb. Jak rozwiązać problem by łączyło mi trochę więcej seedów wiem, że to można zrobić ale nie wiem w czym polega moja niewiedza w aktualizacji a może coś jest zablokowane??

Z góry dzięki za pomoc Pozdrowionka

Zdaje się że utorent ma ustawienia połączeń w preferences->Bandwitch->maximum number of connection.

Do tego windows xp ma limit 10 półotwartych połączeń. Co utrudnia łączenie się. Limit można zlikwidować za pomocą xp-AntiSpy. Ten limit występował na Viście ale go usunęli w sp2.

http://support.microsoft.com/kb/969710/pl

Chociaż te odblokowywanie połączeń półotwartych może być przestarzałe.

Liczba 450 seedów może być fałszywa. Seedy mało kiedy udostępniają pliki, większość idzie od peerów, a żeby one ci coś wysłały sam też musisz coś wysyłać. Przynajmniej tak to kiedyś działało na publicznych trackerach, na prywatnych nie trzeba nic wysyłać, a i tak szybko idzie.

Zachęcam też do skorzystania z Dziobas rar player, pozwala na przeglądanie filmów ‘spakowanych’ do rar w czasie ich ściągania.

Dodane 22.05.2010 (So) 23:26

Wrzuć screena z ustawień w preferencjach i w okna programu w czasie ściągania, bez tego to możemy tylko zgadywać.

Dziobas

ok dzięki za pomoc:)

Pozdro:)

Problem może też tkwić w tym jakiego klienta torrent używasz bo niektórzy trackerzy blokują niektóre programy zasłaniając się tym że niby psują one sieć (oczywiście to bzdura).

Poza tym w niektórych programach można w ustawieniach zdefiniować które programy chcemy dopuścić do łączenia się z nami a które mają być blokowane.