Torrenty

Pobieram sobie jakis plik i dochodzi on do 93%, po czym staje w miejscu i nie sciaga dalej. Prubowałem juz sciagac od nowa i sciagał 23kB/s i jak doszedł do 93%, to jak za dotknieciem różdzki stanął w miejscu - transfer 0kB/s? Nie ma zadnych błednych danych itp. Jak to możliwe? Pomóżcie mi.

Nikt nie ma więcej niż 93% poprostu, jak każdy ściągnął tylko 93% to ską wziąść reszte? Musisz poczekac ąż wejdzie ktoś kto ma więcej niż 93% i ruszy z kopyta ;]

Pozostaje czekac. Ale niektórzy maja 97%. Ale tez stoja w miejscu.

Bo pewnie nie ma seeda

Czyli skoro nie ma seeda to nie mozna bedzie tego dokończyć? To bez sensu. Przeciez na poczatku nikt nie ma pobranych 100%. To by sie ni dało w ogóle niczego pobrac jakby to tak działało.

Osoba wystawiająca pozycje (tworząca torrent) jest pierwszym seed’em. To ona udostępnia plik ze swojego dysku innym użytkownikom (peer’om).

W tej sytuacji wystawiający albo za krótko udostępnił plik (mało prawdopodobne), albo wszyscy którzy ściągneli 100% (seed’erzy) nie udostępniają już pliku.

Może kilka osób zakończyło ściąganie,ale nie wysyła do innych to tzw. pijawki,ściągną ale nie wysyłają :?

A niestety są tacy…Albo jak każdy ma i ściągasz z pub. tracker-a (serwera) to może być to lewy torrent i jak ściągasz filmik j.rar (bo najczęściej to są rary) równiedobrze może tam być paczka zdjęć z wakacji… Sam kiedyś miałem taki przypadek ;( bez pomyślunku… ;/