Toshiba A200 - problem z kalwiszami funkcyjnymi pod Windows7

Jakiś czas temu przeinstalowałam na mojej Toshibie system na Windows 7. Zainstalowałam wszystkie sterowniki, komputer generalnie śmiga jak się patrzy ale klawisze funkcyjne nie działają. Przy naciśnięciu klawisza FN włącza się lampka, więc technicznie wszystko jest OK,ale komputer nie reaguje na żadne kombinacje klawiszy :confused: Ze stronki supportu ściagnęłam Value Added Package (http://support1.toshiba-tro.de/tedd-fil … 152838.zip), więc symulacja działa i mogę de facto ich używać, ale lenistwo człowieka nie zna granic więc zamiast klikać i jeździć kursorem, żeby rozjaśnić ekran albo uśpić kompa, wygodniej po prostu nacisnąć dwa klawisze… A one po prostu nie działają! Czy komuś udało się rozwiązać podobny problem? Może jest jakaś kolejność w jakiej trzeba instalować streowniki z tej paczki?

ANY help will be greatly appreciated…

P.S.Mój model to Toshiba Satellite A200-1YU, PSAE3E, system Windows7 32-bitowy

Witam, miałem podobnie,mój lapek to Toshiba Satellite A355-s6879 na pokładzie vista HP 32 bit ENG (lapek z USA) wszystko ok,po zainstalowaniu win 7 PL przestały działać klawisze funkcyjne FN i reszta .Wszystkie stery ze strony producenta nawet te o których piszesz,dalej klapa.Pobrałem program Speccy z Piriform (twórcy CCleaner),dowiedziałem się paru podstawowych ale też istotnych faktów- oto one: model a355 ma wersje bios V1.08 (sprawdź jaka u Ciebie),pobrałem najnowszą v.2.40 czytając uważnie zalecenia producenta - ta wersja rozwiązuje problemy klawiszy funkcyjnych pod Win 7, następnie nagrałęm je na płytke programem Ultra Iso zgodnie z zaleceniami.Wszystko opisane w pliku readme jak i co ,moje problemy znikły.Moim zdaniem od tego zacznij.

Nie ma to jak zabrać się na serio do roboty… :smiley: Sprawdzilam mój Bios - v.1.9, niestety na stronie Toshiby jedyny dostępny update to 2.6 i jedynie pod Vistę, o czym dodatkowo powiadamia popup… Nie jestem aż tak biegła w komputerach, ale skoro 1.9 z Visty działa na 7, to pewnie i 2.6 pociągnie, co?

Dodane 16.06.2011 (Cz) 18:01

Kurczę, przejrzałam różne fora i artykuły i ten update BIOSu mnie trochę przeraża… Może wrócić “na chwilę” do Visty, zrobić update, a potem dopiero wgrać jeszcze raz 7? Ktoś miał z tym problemy?