Toshiba A215 , warto? proszę o pomoc

Podobno mocny laptop.

1.8 GHz 64-bit AMD Turion 64 X2 TL-56 processor

2 GB RAM

ATI Radeon X1200 graphics card with up to 319 MB of shared memory

120.00 GB HDD

Możecie mi go polecić? Bo mam okazję kupić go dość tanio. To dobry sprzęt? Ktoś ma? Proszę o opinie i rady

mocny to pojęcie względne

moim zdaniem nie jest mocny

do czego ma służyć i za jaką kwotę możesz go mieć?

wtedy otrzymasz odpowiedź czy warto

ma służyć do filmów, grania w mniej wymagające gry ,ma być stabilny i dość szybki w pracy z “normalnymi” programami :slight_smile: mogę go kupić za 2,5 tysia. Jest coś fajniejszego za te pieniądze?

Jeśli jest nowy to raczej nie.

Jest nowa. Znajomek mi mówił że spokojnie większość gierek do roku 2005 pociągnie :stuck_out_tongue: a ja i tak mam od grania konsolki, także się skuszę na tą maszynę i fajnie że to nie znów core 2 duo. Za ten hajs warto (chyba :P) Ryykowałbyś ? Gdybyś miał taką kwotę?

a jak wygląda sprawa gwarancji? jeśli jest to IMHO warto

jest gwarancja “ogólnoświatowa” na rok albo 2 lata…muszę zerknąć :wink:

to ważne, gdyż rozszerzenie do 2 lub 3 lat to dodatkowe koszty

jaki to dokładnie model?

zobacz tutaj np.

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=272331232

poczytałem sporo na temat procesora i zastanawiam się czy nie lepiej byłoby kupić toshibę A100-705 za tą samą cenę. 1,6 core duo i ati 1400 na grafice. Dobra zamiana? Czy zero różnicy co do 1,8 amd x2 z ati 1200 ?

Dodam, że ten z Core Duo ma 1GB ramu

procek dobry, grafa szrot w dodatku zintegrowana. Ale za 2,5 tys. pln to jeszcze ujdzie ale pewnie jakis Acer, bo w tej cenie HP nie dostaniesz.

O grach raczej zapomnij ta grafa jest gorsza od normalnej GF6600

Toshiba, Czyli zostać przy A215 , tej wersji z procesorem 1,8 AMD65 X2 ?

poczytaj o kartach graficznych

http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-kar … 174.0.html

ja mam A100 już rok i jestem zadowolony, lecz skoro możesz mieć nowszą serią to ją bierz

Twoje A100 jest mocniejsze niż to które mogę kupić (A100-705)…ale się teraz zastanawiam bo tą pierwszą Toshibę koleś sprzedał i przepadłó. Dzięki za info