Toshiba a300-1mw

Przymierzam sie do kupienia laptopa toshiba a300-1mw w komputroniku za 2800zl, co za tym idzie potrzebuje opinii/recenzji na jego temat. Jeszcze jedno, czy jezeli laptop po zakupie jest rozladowany to trzeba go naprawde ladowac az 12 godzin, rozladowac do konca i tak 2/3 razy?

a może lepiej kup gdzieś indziej,

można znaleźć taniej

http://www.ceneo.pl/1914247

a opinie masz na komputroniku właśnie

taniej jezeli znajde to o 50/100zl a komutronika mam za rogiem, przez internet nie kupie napewno bo nie bede bawil sie w wysylanie jeszcze za swoje pieniadze, wole miec wszystko zalatwione na miejscu. i potrzebuje recenzji, nie opinii :smiley:

Nie będzie rozładowana. Będzie mieć z 40% mocy. U siebie zrobiłem, że ją włożyłem do laptopa i rozładowałem do końca potem ładowałem niecałą dobę i tak 2 razy jeszcze. Przy czym pełne rozładowanie następuję jak sie zatrzyma na biosie start laptopa. I teraz trzyma jakoś 3 godziny czasami dłużej.

no to inna bajka jeśli nie chcesz wysyłania, ale ja tam widze oszczedność sięgającą nawet 200zł względem ceny komputronika, plus wysyłka czyli dalej jesteś do przodu 170zł a nie tak jak piszesz 50/100zł.

pamietaj że recenzja to także subiektywna opinia - rozumiem że chodzi Ci o konkretny opis tego modelu, ale przy ilośći modeli choćby od samej toshiby raczej malo realne znaleźć taką recenzję…

CENEO:

Toshiba Satellite A300-1MW Intel Core 2 Duo T5800 4GB 250GB 15,4’’ DVD-SM VHP

Znaleziono w 10 sklepach w cenie od 2599,00 zł do 3310,00 zł

Wlasnie wrocilem z komputronika, kupilem go za 2699zl. Jestem tylko ciekaw czy w cos sobie na tym pogram, choc dobrze ze jest tu ten radeonik.

Dodane 13.02.2009 (Pt) 18:06

Zapomnialem jeszcze dodac ze laptop jest jednak rozladowany i musze go teraz ladowac 12 godzin :frowning:

Sprzedam Panu Toshibe A 300-149 używany za 1000 zł