Toshiba A300D, Win 7 x32 Sterowniki audio i do mikrofonu

Witam wszystkich!

Po wielu próbach rozwiązania problemu zwracam się do was z pomocą. Problem rozpoczął się od tego jak odkryłem że nie działa mi mikrofon. Po pewnym czasie, jak znalazłem chwile wolnego spróbowałem naprawić ten problem. Ściągnąłem ze strony producenta http://ce.computers.toshiba-europe.com/ … all&page=2 Sterowniki audio. Nie pomogło to mi ani trochę. Próbowałem je zainstalować i przez menedżera urządzeń wybierając folder ze sterownikami, a także i ręcznie. Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje i o co w tym wszystkim chodzi? Jestem trochę wkurzony gdyż nie chodzi tu o ten mikrofon a bardziej o program guitar rig.

Konfiguracja programu i sterowniku asio to dla mnie nie problem, lecz bardziej chodzi o to, że w ustawieniach audio i mikrofonu nie mam takich możliwości http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2fb … fe5c4.html a tylko takie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5d7 … 4ce67.html

i po przywróceniu sterownika http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/295 … eed75.html

Dodam jeszcze że jak wpinam gitarę do mic in to zastępuje mi mikrofon tak jak powinno być. Czy możliwe jest że mikrofon się zepsuł? Na viścię wszystko mi działało, tylko na win7 mam problem. Tak jak napisałem mój sprzęt to toshiba a300d i win7 x32.

Czy mogę liczyć na waszą pomoc w naprawieniu problemu?