Toshiba g500 czy SE k800i? Wybór telefonu

Polecam Toshibkę. Ma Windows Mobile 5.0 i nawet czytnik linii papilarnych - a tego rozwiązania Sony Ericsson nie ma, G500 posiada też WiFi - SE też tego nie ma, ogólnie Toshiba jest lepsza moim zdaniem. Ja też zamierzam sobie kupić Toshibę, ale G900 ze względu, że ma lepsze oprogramowanie - Windows Mobile 6.0 Professional i ekran dotykowy, ogólnie dużo lepsza od G 500, ale cena. Poczekam trochę i sobie kupię.

nie ma porównania, każdy smartphone jest lepszy od k800i :wink:

Ja również polecam toshibę. Jestem od niedawna jej posiadaczem- nic dodać nic ująć. win mobile działa tu bardzo dobrze, na bardzo dobry słownik T9 i obsługuje polskie litery. Ps. Właśnie piszę z niej używając WiFi.

dla mnie to wada bo przy polskich znakach w sms-ie napiszesz mniej znaków niż przy zwykłych :wink: dlatego zrobiono T99 na symbiana :wink:

Miałem w dłoni oba i powiem że mam mieszane uczucia. Trudny wybór dla mnie ale chyba zaryzykowałbym thosibe ponieważ SE już mam. Zawsze to jakaś odmiana.

To przy pisaniu SMS po prostu wyłącza się T9 i pisze bez polskich liter, ale np. do pisania na stronie internetowej jest w sam raz.

ale T99 to polski słownik T9 tylko że pozbawiony polskich znaków! czyli tak jak t9 tyle że polskie znaki nie istnieją :wink: ale to tak na marginesie :wink: