Toshiba L40-14D problem z instalacja windowsa

Witam.

Zakupiłem dziś laptopa toshiba L40-14D, i nie chce sie zainstalować windows i wiem że trzeba zintegrować sterowniki na płycie od windowsa. Mógł by mi ktoś powiedzieć co mam po kolei zrobić jakie sterowniki ściągnać i jak zrobic ta plyte bo jestem zielony w tym temacie?

sprawdź chipset (pewnie intel) -> strona intela -> dział download -> chipsety -> twój -> intel matrix, wersja dyskietkowa ->wypakuj z obrazu img, zrób obraz płyty instalacyjnej z sp2>programem nlite zintegruj inf-a.

to tak w skrócie.

nie wiem jaki mam chipset pisze cos intel inside…

to proc, zainstaluj everest i przejdź do gałęzi mainboard pewnie to intel 965 :P.

ale to jest laptop bez windowsa…i niechce mi sie zainstalwoac windows bo wyskakuje mi ze nie znaleziono zadnych dyskow…

Żeby nie było że reklamuję inne fora :wink:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=tos … j+w+Google

Zobacz wynik “Wielki problem z Toshiba L40 14D”. Tam jest rozwiązany twój problem, ale trzeba być zarejestrowanym żeby go zobaczyć. Ale z tym sobie poradzisz :slight_smile:

Jak to mówią Google twoim przyjacielem :wink:

dobra dzieki juz sobie z tym poradzilem

jednak nie do końca sobie poradziłem, ponieważ nie mam sterowników do karty dzwiękowej…

“zajdź” na stronę toshiby, sterowniki do Visty - sprawdź do jakiego są układu i napisz ;-).

Intel® | Intel® GMA X3100 o to chodzi bo nie bardzo sie orjętuje…

hmmm, to jest zintegrowany układ graficzny :D.