Toshiba Satellite c660d Problem ze sterownikami

Witam mam problem, mam laptop Toshiba Satellite c660d, wgrany był na nim windows 7 , reinstalowałem go na XP i tu pojawia sie problem bo okazało się, że nie mam płyty ze sterownikami, ściągałem już wiele sterowników z neta ale jakoś ciągle nie mogę otworzyć zwykłej mp3, Tutaj moja prośba do was, jak możecie prosiłbym o linki do najpotrzebniejszych sterowników czyli płyta główna, karta dźwiękowa, graficzna itp. Tak żebym mógł po prostu używać tego laptopa bez jakich kolwiek problemów.

Proszę o jak najszybszą odpowiedź z waszej strony.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

http://drp.su/drivers/notebooks/?v=Tosh … =8535&l=en

Spróbuj tego.

Pozdrawiam.

Sorry, że piszę nie na temat, ale dziwię się tobie. Miałeś porządny, najnowszy, bezproblemowy, no i oryginalny win 7. Cofnąłeś się o całą epokę do tyłu instalując starocie xp /w jakim celu???/ i sprowadziłeś na siebie problemy ze sterownikami, pewnie również z oryginalnością systemu. Czego to ludzie nie wymyślą :frowning:

Tylko Nie do końca wiem, co tam mam ściągać, bo wszystkich chyba się nie ściąga, zresztą ściągnę sterownik audio i powiem czy Mp3 idą.

Dodane 28.06.2011 (Wt) 16:53

OK Mp3 działają. Wielkie dzięki nocnysokol.

Maixthc ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.