Toshiba Satellite L500D-problem z WiFi i oryginalną 7-emką

Witam.

Wpadł mi w łapy laptop jak wyżej - miał wgrany WIn7 Professional, ale nalepka jest z kodem do Home Premium, więc pobrałem tego Wina w wersji PL, wgrałem i było wszystko OK, po kilku godzinach system stwierdził, że jest nieoryginalny. Dlaczego ? Co należy zrobić ? Chciał, aby coś sprawdzić online lub zadzwonić czy coś, ale to niemożliwe ->patrz drugi problem. Drugi problem, to nie mogę połączyć się z wifi. Ten laptop nie ma manualnego włącznika WiFi, jest tylko Fn+F8, ale na to nie reaguje, wgrywałem wszystkie różne wersje sterowników, i nadal nic. Koło zegarka mam brak dostępnych połączeń… (prostokąciki z czerwonym krzyżykiem). Dodam, że Fn+inne F-ki działają bez zarzutów. Już nie wiem co zrobić, bo próbowałem wszystkiego. 12h nad nim ślęczę. Bardzo proszę o pomoc !!

Spróbuj aktywować system telefonicznie. Poradnik   http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/activate-windows#1TC=windows-7

Przywróć bios do ustawień deflaut.

W menadżerze urządzeń lub w połączeniach sieciowych nie ma możliwości włączyć wifi?

W menedżerze ani w połączeniach nie można włączyć WiFi. Przywróciłem bios, nic nie dało.

Aktywacja wyszkoczyła, bo przy instalacji zaznaczyłem, żeby aktywować gdy będę online, a nie ma neta, więc nie może się aktywować. Nie wiem co zrobić z tym WiFi. Mam wgrane dwa sterowniki do karty. Kiedy wyłącze jeden, nic się nie dzieje, gdy wyłącze drugi te prostokąciki koło zegarka zamieniają się w kwadrat z wtyczką. Czy mogą to być złe sterowniki ?

Jakie sterowniki instalowałeś i skąd?

 

W Menadżerze urządzeń kliknij prawym na urządzenia z żółtymi wykrzyknikami, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum).

 

Podaj dokładny model laptopa lub/i Short Model No (naklejka pod spodem).

 

System 32 czy 64 bitowy?

Pobierałem ze strony Toshiby, bodajże LAN Drivers

 

Wykrzykników już nie mam, bo zainstalowałem w/w sterowniki.

Nie przywracaj biosu tylko zrob jego update. Update biosu mozna znalezc wśród sterowników na stronie producenta