Toshiba satellite l670-1k4 Problem z klwiatura

Witam, niedawno zakupiłem laptop Toshiba Satellite l670-1k4. Standardowo zainstalowany Windows 7 x64 home premium. Po około 2 tygodniach użytkowania pojawił sie problem z pisaniem na klawiatrze. Otóż co kilka sekund laptop ma jakby zwiechę i ‘zjada’ pojedyncze liery. Pisanie staje się uciążliwe. A gdy przyciśne się pojedynczą litere i trzyma to powiedzmy że po 15 znakach jest zwiecha. Zrobiłem już format na 7 ultiamte x64 i problem powraca.

Dodam że zuważyłem także iż wiatrak pracuje na wyższych obrotach niż przez 1 tydzień użytkowania.

Nic innego sę nie zacina, tylko podczas pisana.

Co by to mogło być?

Prosze ludzie pomocy!

być może złapałeś jakieś ścierwo typu robak/wirus itp.

Upewnij się że posiadasz najnowsze sterowniku do chipsetu i urządzeń wskazujących

Witam, chciałbym ponowić pytanie. Zrobiło mi się dokładnie to samo, co opisał autor tematu.

Posiadam laptopa Toshiba Satellite C660, z systemem operacyjnym Windows 7 64-bit.

Wszystko działało poprawnie, a nagle (naprawdę…takie słowo jest tutaj trafne) pojawił się błąd ze ‘zjadaniem’ liter. Dodam, iż błąd dotyczy całego układu klawiatury - trzymając strzałkę w doł, chcąc przewijać też robi przestój co chwilę.

W systemie nie dokonywałem znaczących zmian - zainstalowany został AllPlayer, oraz Avast. Laptopa używam praktycznie wyłącznie do pisania pracy licencjackiej, stąd nie wiem co mogłoby spowodować tą sprawę.

Dodane 02.01.2012 (Pn) 13:20

Rozwiązanie DLA ZAINTERESOWANYCH:

Mimo, że aktualny był każdy z sterowników, pomogło ponowne zflashowanie BIOS’u dostępnego na stronie producenta. W moim przypadku był to:

09/05/11 | BIOS Update | Toshiba | OS independent | 1.40-WIN

ze strony http://ce.computers.toshiba-europe.com/ … service=CE