Touchpad i mysz - mysz ciągle podłączona

Witam,

wszystko było dobrze i zauważyłem ostatnio takie coś:

W sterownikach touchpada mam ustawione, że kiedy jest podłączona mysz, to wyłącz touchpada. Niestety ostatnio po odłączeniu myszy touchpad dalej nie działa. Kiedy natomiast odznaczę tę opcję, to touchpad działa. Coś podobnego stało się z klawiaturą, gdyż nie działa skrót fn+f2(bo kupiłem ostatnio nową klawiaturę - mam monitor, klawkę i myszkę, a laptop służy jako PC), czyli przełączanie obrazu między monitorami itp. Ostatnio podłączałem router i mieszałem coś z zasilaniem usb.(na stronie netii było to w rozwiązywaniu problemow z częstym rozłączaniem internetu) Odznaczałem opcje w menedżerze urządzeń, żeby nie zezwalał na wyłączanie urządzenia w celu oszczędzania energii - i tak zrobiłem ze wszystkimi usb(tak było na stronie, więc nie pytajcie :D). Teraz zaznaczyłem te opcje z powrotem, ale to nie pomaga. Występuje coś w rodzaju:

Odłączam myszkę i jest dźwięk, że ją odłączam, z “urządzeń i drukarek” znika myszka, ale tak jakby dalej była podłączona(tak jak wyżej z tą opcją). Podejrzewam, że z klawiaturą jest to samo i dlatego nie działa fn+f2(oba klawisze działają, bo sprawdzałem w testerze klawiszy). Więc moja diagnoza jest taka, że nie widzi tego, że urządzanie są odłączane. Oczywiście to może być błędne. Nie wiem, czy coś pozmieniałem dobrze, może coś w BIOSie. Podajcie może krok po kroku, co mam zrobić.

Pozdrawiam Barbatian :wink:

Barbatian , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Nie wiem, jak z tytułem, bo:

Przeinstalowałem albo zainstalowałem nowsze sterowniki do touchpada i wszystko wróciło do normy. Nadal niestety nie działa fn+f2, czyli przełączanie między ekranami.