Tp link ogranicza prędkość łącza

witam mam kolejny problem z routerem tp-link td-w8951 nd  , bowiem ogranicza on prędkość łącza do max 6.5 mb , ping mam w granicach 30-35 a wysyłanie około 1 mb , przyjechali monterzy żeby zobaczyć czy to nie problem linii. Z nią wszystko okej , powiedzieli mi żebym ustawił w routerze ADSL2+ , ale takowa modulacja jest już ustawiona. Dodam jeszcze że na czytniku/urządzeniu monterów prędkość dochodziła do 13 mb , i tutaj moje pytanie , w czym leży problem ?

 

w razie potrzeba porobię odpowiednie screeny parametrów routera itd.

 

 

 

Masz możliwość podłączenia internetu bezpośrednio do komputera bez tego routera? Modem/inny router?

Mam inny router tyle że ma problem z synchronizacją ,

Info o tym w moim poprzednim temacie

http://forum.dobreprogramy.pl/temat/461443-pentagram-cerberus-p-6343-problem-z-synchornizacj%C4%85/?fromsearch=1

Nie wiem w jaki sposób podłączyć bezpośrednio , bez routera ,mam stacjonarke a innych sieci nie ma w pobliżu bo internet mam po kablu , 2 km od centrali ,

czy ktoś jest ktoś wstanie mi pomóc ?

sprawdzam teraz prędkość i mam 6.4 , 25 pingu i 0.97 wysyłania :stuck_out_tongue:

Podłącz router jak najbliżej gniazdka i po kablu, jeżeli nawet wtedy jest 6,5Mb to spróbuj z innym routerem.

 

Ps. Czytałem Twój poprzedni temat i wygląda na problem na linii… czy masz przez całą dobę takie problemy?

tak , mam to od dłuższego czasu , monterzy twierdzą że z linią jest wszystko okej , kiedy bym nie sprawdzał to i tak mam max 6.5 mb ,

na drugi router muszę poczekać aż przyjdzie z reklamacji,

obecny router jest podłączony kablem telefonicznym  pół metra od gniazdka