TP-LINK TL-WN721N Spowalnia internet!

Witam. Mam komputer stacjonarny Win7 x64. Aby łączyć sie z wi-fi kupilem TP-LINK TL-WN721N. Jak się okazalo na kazdym komputerze do ktorego podlacze ta karte zaczyna spowalniac internet. Ponadto mialem wczesniej podobna karte tej samej firmy i nic nie spowalnialo . Sterowniki sa dobre (przed chwila instalowane). Prosze o dosc prosta odpowiedz bo jestem ciemny jesli chodzi o komputery .

Nic nie zakłóca zasięgu Wi-Fi? W jakiej odległości od routera działa ta karta sieciowa? Sygnał ma na drodze jakieś przeszkody? Karta wykrywa jakieś inne sieci Wi-Fi niż Twoja?

Jestem w internacie. Router jest za ścianą. Ponadto inna karta działała prawidłowo ,a ta nie działa prawidłowo na zadnym z komputerow, ani na moim ani na kolegi 

Spróbuj zainstalować narzędzie do obsługi tej bezprzewodowej karty sieciowej. Zastąpi ono zwykłe okno łączenia z internetem.

http://www.tp-link.com.pl/Resources/software/TL-WN721N_V1_Utility.zip

Kiedyś miałem problem z kartą sieciową TP-LINKa (model TL-WN722N) i ten menedżer poprawił zasięg (poprawił działanie karty) o ok. 15%. Fizycznie zasięg się nie poprawił, ale karta jest lepiej obsługiwana.

Nadal nic nie pomogło :frowning:

Próbowałeś z innym routerem, na innym systemie operacyjnym? Może karta sieciowa jest uszkodzona?

Nie mam mozliwosci sprawdzenia innego routera, ale napewno to nie router bo innym internet dziala. Karta raczej nie uszkodzona bo kupiona przedwczoraj a dzis rozpakowana