Tp link tl-wr941nd problem po wgraniu firmware dd-wrt

Witam Serdeczne. Posiadam ruter TP LINK TL_WR941ND postaram się w miarę jasno wytłumaczyć na czym polega problem. Ostatnio bzem zmuszony zresetować ruter i tak też uczyniłem ale że nie miałem czasu zabezpieczyć go to zostawiłem sieć nie zabezpieczono a dostęp do urządzenia był standardowy (czyli 192.168.1.1 login admin hasło admin) Na drugi dzień po powrocie do domu okazało się że niema neta no to pierwsze co chciałem zrobić to zalogować się przez przeglądarkę na ruter ale nie mogłem tego zrobić więc postanowiłem zresetować urządzenie po restarcie okazało się ŻE MAM WGRANE NA RUTER JAKIEŚ OPROGRAMOWANIE DD-WRT NIE WIEM CO TO JEST! PONADTO NA RUTERZE NIE ŚWIECI SIĘ LAMPKA STATUS A O KONFIGURACJI NETA TO NIEMA OPCJI. W związku z tym mam do was forumowicze pytanie czy jest możliwość wgrania oprogramowania firmy TP LINK (czyli standardowego dodam że przy próbie aktualizacja przez www wyświetla się komunikat “aktualizacja nieudana”) PS. dodam że aktualizacje przeprowadził jakiś tuman mieszkający wyżej nad moim pokojem :expressionless: . Może ktoś z was drodzy forumowicze miał taki problem Proszę wręcz błagam o pomoc

barszczp , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif