TP-link w8901g Pijawka prawdopodobnie

Witam, przeleciałem setki stron w poszukiwaniu odpowiedzi ale niestety brak, także ktoś się pod mojego neta podpiął… tak mi napisali na innym dziale więc robiąc wszystko według wskazówek nadal niestety siedzi i korzysta z mojego neta… właśnie pytanie tutaj czy jest jakaś możliwość że może widzieć co przegląd i ewentualnie znać jakieś moje hasła itd? sprawa jest taka że mam konta bankowe i innego typu ważne dokumenty na pc i logowałem się gdyż już ,zaczął zamulać internet" myślałem że jakaś awaria po burzy czy coś ale jak drastycznie zaczęły mi zamulać filmiki już po kilku dniach na yt na 240… gdzie na 1080 bez żadnego problemu to zacząłem szukać… (dawny temat)

Co do haseł może być różnie, ale obstawiam, że to zwykła pijawka.

 

Wejdź na router zmień hasło dostępu do panelu.

Zmień hasło wifi, szyfrowanie WPA2-PSK.

Włącz filtrację MAC i dodaj do białej listy tylko swoje urządzenia.

Czarnulek19 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.