Tp-link wr340g - pomoc w konfigurcji routera

Ostatnio zakupilem router tp-link tl-wr340g, a dzisiaj go otrzymałem i mam problem z jego konfiguracją… po prostu wpiąłem wszystko gdzie trzeba, wpisałem adres opowiadający routerowi w przeglądarce i tam zrobiłem “szybką konfigurację” i ustawiłem klonowanie mac, bo mój dostawca internetu filtruje właśnie urządzenia po macu. Cały szczęśliwy próbuje otworzyć jakąś stronę i **** - nie działa. Poradnik do tego routera, który dostałem na płycie jest bardzo obszerny po angielsku, ale nie chce mi się czytać 120 stron jakichś suchych definicji, a wersji normalnej po polsku nie ma :frowning: Proszę więc Was o pomoc w jego konfiguracji :slight_smile: Dodam, że nie chcę podłączyć kompa przez WiFi - zwyczajnym kablem idzie wszystko.

wez sobie puść ping na dowolna stronke i zobacz jakie masz ttl i czy provider nie tne ich (jezeli ttl = 1) to masz lipe musisz sobie sprawic router z podbiciem ttl

a co do clonowania to nie lepiej zadzwonic do providera i powiedzieć że sobie zmieniłeś karte sieciową i podac mu nowe MAC

Dobra… sprzedawca wysłał mi poradnik konfiguracja poszła w pięć minut… wszystko działa jak na razie

tutaj poradnik do pobrania

http://xcquyw.bay.livefilestore.com/y1p … f?download