TP SA a limity Gb

Pomyslałem, że lepiej wrzucić ten temat na “na luzie”, bo raczej chyba tak własnie powinniśmy potraktować i ze śmiechem podwyższenie limitów i firmę TP SA. Po przeczytaniu artykułu na pierwszej stronie o podwyzszeniu limitów zadzwoniłem na infolinie neostrady , z pytaniem czy podwyzszenie limitów dotyczy wszystkich użytkowników neo czy tylko tych którzy jeszcze wachają sie czy przystapic do grona płatników TP SA. ZGADNIJCIE CO USŁYSZAŁEM… nie ma żadnych podwyzszonych limitów i nie przewiduje sie…ale , ale …ale. Pani wystraszona zadzwoniła do centrali w Warszawie I RZECZYWIŚCIE …SĄ LIMITY PODOBNO OD JUTRA …ALE NIE WIADOMO CZY NA PEWNO…Zatem polecam lekture artykułu na pierwszej stronie i proponuje wykonać “dobijający” telefon do info neostrady…no dobrze leżacego się nie kopie…miejmy litośc ( a dla mnie to znów flagowy przykład bałaganu, gdy klienci wiedzą wcześniej o fakcie niz sama firma…)

Ach te panienki z TP 8)

n/c

nic nowego :smiley:

ale dla śmiechu mozna zadzwonić :slight_smile:

Ja kiedys dzwonilem na taxi jak bylem maly i to notorycznie :twisted:

Za kazdym razem jak przyjezdzala taksowka pod klatke obok smialem sie niemilosiernie, az w pewnym momencie pewnego wieczoru zadzwonil telefon :?

Moja mama:

-Slycham ??

Z drugiej strony:

-pani syn wydzwania bezprzerwy do nas i zamawia taksowki

niech pani cos z tym zrobi, albo koszty za paliwo naszych kierowcow bedzie placic PANI !!

Moja mama ze spokojem:

-zrozumialam, to sie juz nie powtorzy…

Odlozyly baby sluchawki.

Ta baba ktora znam :wink: mowi do mnie :

Sluchaj synu, nie baw sie telefonem i nie dzwon na taksowki, bo przyjdzie policja i Cie wsadza do wiezienia, gdzie bedziesz musial pracowac, aby zaplacic za kursy taksowkarzy…

Ja jako maly Klient 8) bardzo wzialem do siebie te slowa, dlatego nie wiem czy to najlepszy pomysl z tym wydzwanianiem pod te “darmowe” numery :wink:

Jeszcze dojda kto to wydzwania i beda wam majstrowac przy laczach 8)

hahah, kiedyś też to robiłem, tyle że z budek telefonicznych. U nas niektóe korporacje taksówkarskie mają numery typu 0800. :hahaha:

kiedy to było… :wink:

Panowie boczi i Klient dział Na luzie ale na Boga trzymajmy się tematu a nie chwalmy się swoimi “głupawkami” z przeszłości :!: :!:

Mafia działa…he…he… równo 30 minut po moim poście przesył danych spadł mi do zera…łacze siadło na amen.Telefon tu i tam.Pan ma wirusa, pan ma dialera, pan ma spaya.Odtworzyłem system z bezpiecznej kopii i było to samo. Dziś miała byc wymiana modemu, wizyta montera w domu–ale po powrocie z pracy wszystko musiałem odszczekać…zaczął net chodzić lepiej niz na samym początku. Ach te ukryte kabelki w kanałach…hi…hi…“wielki brat nie śpi”

Najlepiej jak dzwonią do szambonurków … :slight_smile: :lol: :lol: :lol:

a teraz neo:

128 kb 7gb

512 kb 15GB

1024 kb 25GB

Po prostu błogo :o

hehe ja mialem taka przygode z tp sa. … nie mialem netu (mam neo) i oczywiscie nie moglem sie dodzwonic przez 1 godzine ale nic…i sie pytam goscia dlaczego nie mam netu… i wyszlo zebym formataz zrobil…serio. mi tak powiedzial… ja na szczescie go olalem i postanowilem zadzwonic jeszcze raz… tym razem odebral laska a ona mi mowi ze od rana maja awarie i ze wszyscy do nich dzwonia i ze za 1 godzine powinien byc net… i rzeczywiscie byl…hehe .

Dziwia mnie 2 rzeczy…:

-tlaczeko ten kolo nie wiedzial o awarii ?!?!?! Przecie tam pracuje

-tlaczeko mi kazal formata robic??ale ciota z kolesia … wiem ze byla awaria bo nikt z kumpli co maja neo tez nie mialo neta…hehe :brawo: dla obslugi neo… numer 0 800 102102 mozna sie usmiac

gówniana TPSA, ciągle musze dokupywać transfer

dlatego wlasnie zrezygnowalem z uslug tpsa calkowicie lacznie ze stacionarnym :smiley: :smiley: :smiley: i spokoj mam

zal mi slow!!

w innych krajach tego nie ma!!

POLSKA jak zwykla pragnie byc zacofana!!

Piractwo było jest i bedzie ( to samo dotyczy sieci )!!

z reszta nie bede sie produkował (to nie ma sensu)

a zwieksza limit do NEO+ 320 ??

NIESTETY WIEM :frowning:

niech cos z tym zrobią !!