TP SA i polaczenie modemowe -a wlasciwie jego brak


(dRAGSTER!) #1

znajomy ma modemik i zaczely przychodzic wysokie rachunki...w koncu zrezygnowal wogole z netu wyjal modem i odpial neta a na rachunkach przychodza potezne kwoty i w pozycjach wyszczegolnionych z iloscia impulsow ma polaczenia internetowe...a nie korzysta.

pytanie jest nastepujace- co jest grane..?


(fiesta) #2

A co ma być grane ??

Możliwości wiele, pierwsza z brzegu że ktoś się wpiął w jego linię. Reklamacja w TEPSie i tyle.


(dRAGSTER!) #3

...moze naiwne pytanie ale jak to sie wpial..? - reklamacja skladana i nie uznana . w blue-line powidzieli mu akurat ze wczoraj ktos korzysta z netu kiedy to wogole niemozliwe...jak mozna go"wypiac" z tego kogos z tego polaczenia..?


(Krzysiek21) #4

Uuu,ciezka sprawa będzie i to bardzo..... :?

http://www.forum.neostrada.info <<--- tutaj uderz na forum jest kilku pracowników TPSA powiedza ci co zrobic i jak walczyc o uznanie reklamacji i jak dojsc jak to się stało.


(fiesta) #5

Nie słyszałeś nigdy o pojęczarstwie?? Wystarczy że ktoś wepnie dwa kabelki w skrzynkę rozdzielczą i już może jechać na Twój koszt.


(Krzysiek21) #6

Niby tak,ale tutaj chodzi o neta.W neta raczej sie nie wpeniesz,bo byś musiał na centralę wejsc ,telefon owszem wystarczy w skrzynce,na słupie pomajstrować i sie wpiąc z netem jest już trudnuiejsza sprawa.

Jest też mozliwsdc że ktoś "jedzie" twojemu koledze na 0-700 itd.


(Qbek50) #7

Nic nie da. Kiedyś byłem świadkiem rozmowy kobiety z kolesiem z TPSA. Powiedział że jeżeli jej nr wykręcił takie połączenia to musi zapłacić bez 2 zdań.

dRAGSTER! z TPSA będzie bardzo długo walczył, tak jak ja - około 3 miesięcy - reklamacji - omal nie zakończyło się to sprawą w sądzie. Szkoda gadać. :?


(fiesta) #8

Przecież modem tak samo wpinasz w sieć jak zwykły telefon. Teraz każdy lapek ma na wyposażeniu modem, więc w czym widzisz problem ??


(system) #9

Z TPSA tak łatwo nie wygrasz. Walczyłem 3 miesiące, dopiero gdy zagroziłem sądem uznali reklamacje. Nie dzwoń na Blue tylko odrazu idz do siedziby TP. Co ciekawe zawsze jak składałem reklamacje oni wyżucali ją do kosza i mówili że żadna reklamacja do nich nie wpłyneła. Nadal dostaje pisma od komornika za 2001 rok :?