TP zwiększy prędkość "neostrady tp" dotychczasowym

Na 100% do tego dojdzie bo od lutego ostra walka zacznie się o klienta.

Troche to dziwne :?

W sumie czemu TP miała by zwiększać predkość do 1 Mbit ?

Owszem, styczeń-luty sprawy będa wyglądać inaczej, ale żeby za darmo podnościć prękość?

Można zrozumieć, że za free jest zerwanie umowy, ale net np. 7x szybszy?

Troche dziwna sytuacja.

Wysłałem meila do TP i ciekawe co odpiszą :slight_smile:

Napisz tu co odpisali jeżeli wogóle odpiszą:)

we wrześniu 2004r. też zwiększali szybkość.

miałem wtedy DSLa 512kb/s, od 1 września (czyli dokładnie wtedy, kiedy mieli zwiększyść) miałem już DSLa 1024kb/s.

jakoś rok temu za friko można było przejść na 2x szybszy, więc aktualnie mam DSLa 2mb/s.

nie wie ktoś przypadkiem czy ta zmiana szybkości nie dotyczy również DSLa?

fajnie by było mieć net 6mb/s płacąc 23zł/miesiąc :slight_smile:

Łaskawcy :hahaha:

Według umowy z ministerstwem edukacji szkoły mają najwyższą dostępną opcję NEO w cenie pakietu podstawowego, więc do kogo ta gadka ??

dla mnie to spoko bo bede miał 1mb czyli bardzo dobrze bo z 512 na jeden mb :lol: :lol:

Mamy jeszcze 5 dni i się okaże czy faktycznie podniosa za free…

Może dlatego żeby nie zrywali umów.

no to właśnie chyba o to chodzi.

skoro szkoły dysponują netem 6mb/s, to w tej promocji nic nie zyskają (bo maksymalnie mają podnieść do 6mb/s), czyli krótko mówiąc, ta promocja ich nie dotyczy.

ja mam też fajnie, 29 zeta przez rok płacę za neo 512, a teraz z 20 zeta będe miał 1024 neo :smiley:

A to ktoś przeczytał w ogóle ?

tak a co??

i tak to jest troche niesprawiedliwe.

Moja dziewczyna podpisała dawno umowe z tp i za 128 płaci kolo 90zl.

Ja mam 512 i place 28 zl (a później 56zl) i nagle obydwoje będziemy mieć 1MB (ona bedzie płaciła o wiele więcej ode mnie)

Albo np. była promocja że przez pół roku za 1 MB bedzie sie płacić 28zl a później 56zl no i teraz wychodzi na to ze oni bedą mieć 2 MB (w tej samej cenie co ja 1MB)

wiedziałeś jaką umowę podpisujesz? dają za darmo, a Ci źle?

trzeba było podpisać na rok, to problemów by nie było (właściwie to się tyczy Twojej dziewczyny).

to jest na 100% prawda, kolegi ojciec pracuje w tpsa i twierdz ze to prawda jedyny wałem to, to ze limity zostają

BTW jak freedom napisał kiedys też podnieśli prędkość.

Miałem Neo 256, ale w styczniu 2007 kończyła nam się umowa. więc przedłużylismy “cyrograf” na 2 lata, ale zaproponowali nam prędkość 512 i taką mam teraz. Czy w takim razie też będę objęty promocją podwyższnia prędkości?

To znaczy że jak umowa nie kończy mi się przed 21 stycznia 2007 r. to będę miał neo 2mb? :expressionless: :smiley:

@Ford

tak właśnie tak (jeżeli masz teraz 1MB) tylko żeby to okazało się prawdą bo już się napaliłem :smiley:

To fajnie :smiley:

Tylko, że na stronie TP nie ma o tym ani słowa :stuck_out_tongue: