Tracenie Obrazu

Witam mój problem wygląda tak że “jeżeli” komputer włączy się normalnie

po pewnym czasie działania następuje tak jakby zacięcie głosu i monitor gaśnie i na ekranie pokazuje się tryb oszczędny ( tak jakbym wyłączył komputer , ale komputer działa dalej czyli wiatraki chodzą i zasilacz ) gdy zresetuje komputer po tym jak to się stanie gdy ładuje się Windows to gdy skończy się już ładować pokazuje się czarny ekran i potem błysk na monitorze i monitor gaśnie i pokazuje się tryb oszczędny komputer i tak co każdy reset kompa jest jedna możliwości uruchomienia komputer : Tryb Awaryjny , gdy komputer pochodzi w trybie awaryjnym jakiś czas to uruchamiam komputer ponownie i włączam go w trybie normalnym i normalnie się odpala i po jakimś czasie to samo.(najczęściej jest tak że jak tobie 1-2 proces na komputerze to jest dobrze gdy chce odpalić coś dodatkowego to właśnie następuje to co napisałem wyżej.

Jeżeli ktoś wie co może być przyczyną to bardzo proszę o pomoc

wydaje mi się że to może być RAM , lub karta Graficzna

Jaki masz zasilacz ?,podaj markę i moc,może być przegrzewanie karty graficznej,albo zasilacz jest trefny i nie daje rady karty graficznej z pełną mocą pociągnąć

Karta Graf GF 9600 512mb

Zasilacz take me 400 -230V

prawie rok czasu na tym zasilaczu działał dobrze i teraz zaczął szwankować.

Take Me, hmmm… jakoś to on wydaje mi się głównym podejrzanym. Sprawdź ram MemTestem, zobacz na innej grafice, tudzież podmień zasilacz. Kondensatory w porządku?

witam,

ja tak mam z 8800gt ale tylko podczas grania. Muszę włączyć synchronizację poziomą albo pionowa nie pamitam tak zeby liczba fps nie przekraczala 59 i jest ok mozna grac:)

Siema komputer teraz wcale mi sie nie uruchamia znaczy nie odczytuje monitora zamówiłem juz nowy zasilacz zobaczymy co z tego będzie.

Take Me może nawalić w każdym momencie. Tak jak Codegeny, Megabajty, Colorsity, Xilence i cała reszta. Jaki zasilacz kupiłeś, tak na marginesie?

feel 400atx

Dodane 23.12.2011 (Pt) 9:49

Niestety to nie była wina zasilacza komputera dalej nie działa oddam go do serwisu.

Dam znać jak coś będzie wiadomo .wydaje mi się że karta graficzna lub płyta główna RAM nie czyta.

Wymieniłeś jeden szrot na drugi szrot, trzeba było napisać na forum i ktoś by coś polecił, to tak jakby się przeprowadzić z jednego osiedla dresów do drugiego.

może to po prostu nie wina zasilacza.

Tylko kupiłem drugi nie potrzebnie zobaczymy co powiedzą w serwisie.

u nich zamawiałem zasilacz to raczej nie powiedzą że to wina zasilacza :smiley:

i co

powiedzieli w tym serwisie

karta graficzna padła