Tracer Zonda vs EASY TOUCH ET 2034


(Cscounter) #1

Witam

Zamierzam kupić kierownice do 150 zł najlepiej nowa znalazłem 2 oferty z 2 firm tylko pytanie do was która z nich proponujecie nie mogę znaleźć żadnego dokładnego opisu żeby porównać je ,oto one :

http://allegro.pl/kierownica-tracer-zon ... 21106.html

http://allegro.pl/kierownica-speed-forc ... 55009.html

Wszystkim za Pomoc Dziękuje :slight_smile:


(heniek star) #2

Ja bym poszukał raczej czegoś z nowości - dziś dostałem linka o nowej kierownicy EASY TOUCH ET-2035

Masz opis i sobie sprawdź: http://www.easy-touch.com/product/pl/ET … XBOX360-pl


(sla17) #3

Z tych dwóch zdecydowanie Tracer, ogólnie nie brałbym niczego z tąd i wziąłbym

http://allegro.pl/kierownica-logitech-f … 30532.html

zdecydowanie lepszy wybór, no a jeśli zależy ci na nowej to

http://www.ceneo.pl/1362342


(Cscounter) #4

A co sądzicie o Tracer GTR wydaje mi się że jest jeszcze lepsza od logitecha ma 270 stopni skrętu.Z używkami bywa różnie raz trafi sie felerny a raz dobry dlatego myślę że nówka to nówka.Także zdecydowanie myślę kupić nówke tylko pytanie czy zonda czy gtr proszę o pomoc cenowa zonda jest tańsza ale czy lepsza …


(heniek star) #5

cena Panowie - CENA! ma znaczenie, poza tym co takiego ma TRACER czego nie ma EASY TOUCH? ja bym optował za EASY TOUCH - fajnie wygląda, przystępna cena, a na jakość EASY TOUCH też nie mogę narzekać - jasne - to nigdy nie będzie Logitech…ale czy wszyscy jesteśmy profesjonalistami aby używać takiego sprzęta?..

Henio


(Mad Duck) #6

Z tych dwóch ja wolałbym Tracera - 270 stopni obrotu kierownicą. 180 zawsze pozostawiało u mnie pewien niedosyt :wink: Więcej kręcenia, więcej zabawy :smiley:


(sla17) #7

Profesjonalistami… nie chodzi tutaj o to, nie wiem jak autor ale ja przywiązuję wagę do jakości wykonania, użytych materiałów itp. - nawet kosztem trochę gorszej funkcjonalności :stuck_out_tongue_winking_eye:

Śmiem twierdzić, że Logitech wytrzyma więcej. Chyba, że autor jest “niedzielnym graczem” to wszystko u niego wytrzyma


(Cscounter) #8

Ok teraz pytanko który lepszy Tracer gtr czy Tracer Zonda dopatrzyłem się różnicy w cienie :smiley: i w tym że gtr ma duale Pytanie która lepsza…


(heniek star) #9

a która ma 180 stopni?..Easy Touch ET-2035 ma przecież 270! No i pojawia się pytanie…PO CO KOMU AŻ TYLE???.. :wink: każdy wie, że w sumie wystarczyłoby 180 stopni (90 stopni w każdą stronę).

Henio


(Cscounter) #10

Zamówiłem Tracer GTR napisze jak się będzie sprawować