Tradedoubler[1].txt - jak się go pozbyć?

Witam!

Za każdym razem,kiedy mój antywirus skanuje kompa mam wykryty program szpiegowski.Siedzi niby tu:c:\documents and settings\anna\cookies\anna@tradedoubler[1].txt mimo, iż mam usunięte wszystkie cookie, bo zawsze je usuwam. Czasami zamiast [1] jest [2],ale częściej jest [1].

Jak się pozbyć tego paskudztwa skoro go nie ma?

Oto log:

Czysto :slight_smile:

Zrób skan EWIDO po update :slight_smile:

Przeskanuj komputer programami Ad-aware SE Personal 1.06 oraz Spybot Search & Destroy 1.4

Dziękuję.

Przeskanowałam Ad-aware i Spybot-em (ten drugi lepszy).Usunęłam.

Komputer działa czyli jest cacy :slight_smile:

Sorki za przyłączenie sie do tego tematu,jestem nowy ,ale problem mam ten sam.Na wstępie wspomne,że nie jestem zbyt mocny w te klocki.Problem dotyczy Tradedoubler.Po sprawdzeniu Spybotem - Searl na czerwono wyświetla mi sie napis tradedoubler,następnie usuwam go i jest fajnie do mometu,gdy przejrze strony na interku i gdy powtórnie sprawdze tym ww.programem problem powraca.Avast nic nie wykazuje,Ad-aware ( równiez wykasowuje pliki),ponadto JV 16 a problem ten sam juz nie mam siły raz,że nie wiem co to jest i czy to jest grożne(czasami tak wykazuje Spybot)a po drugie jak to można usunąć.Za pomoc z góry dzięki :frowning: :frowning: :frowning: