Trailer modyfikacji gry Gothic pt. "Czas Zapłaty"

(Kajomaster) #1

Oficjalny trailer i strona "Czasu Zapłaty"

Wczoraj, wraz z wydarzeniem “Dzień Screena” na forum The Modders opublikowany został oficjalny trailer modyfikacji Czas Zapłaty. Już teraz każdy może sprawdzić co czekać będzie graczy wcielających się w postać Ricka. Na pewno godnymi uwagi będą:

  • walka dwoma mieczami. Czyli zupełnie nowe animacje postaci, nowe kombosy, a przede wszystkim nowy sposób walki i eksterminacji pomiotu Beliara.

  • miecz runiczny. Jest to bardzo ciekawy oręż, który ewoluuje wraz z graczem. Mimo iż oręż jest naprawdę potężny, nigdy nie należy lekceważyć w Czasie Zapłaty przeciwnika.

  • nowe lokacje. Prócz zupełnie nowej historii czekają na graczy także nowe lokacje pełne grozy, pułapek i śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników.

  • zaawansowane skrypty. Czas Zapłaty to przede wszystkim innowacyjnie napisany systemy nauki i rozwoju postaci, świetnie zbalanowany poziom trudności, który można zmieniać, zupełnie nowe rozwiązania, które dane będzie odkryć graczom być może w tym roku.

  • realizm i klimat Gothica. Głównym wyznacznikiem tworzenia fabuły był realizm zachowywania się i życia skazańców w Kolonii Karnej. Czas Zapłaty jest modyfikacją przeznaczoną dla graczy o mocnych nerwach i wytrzymałej klawiaturze.

  • nowe przedmioty. Na potrzeby modyfikacji zostało stworzonych wiele nowych przedmiotów a także tekstur.

Czas Zapłaty oferuje znacznie więcej i na pewno nikt kto tak jak my uwielbia świat wykreowany przez Pyranha Bytes się nie rozczaruje. Postaramy się jeszcze przed premierą modyfikacji pokazać kilka dodatkowych klipów promujących Czas Zapłaty.

Źródła

@Speedyshare Wysoka jakość .AVI(22.2MB)

@Speedyshare Wysoka jakość .RMVB(18.7MB)

Oprócz trailera mamy dla Was jeszcze dwa newsy. Z dniem dzisiejszym ruszyła

oficjalna strona naszej modyfikacji, na której na bierząco będziemy umieszczać wszelkie informacje związane z “Czasem Zapłaty”

Stronka jest jeszcze w budowie, ale już teraz zachęcamy do częstych odwiedzin.

Link znajduje się TUTAJ

Niedawno ukończyłem również filmik prezentujący walkę dwoma ostrzami, który można obejrzeć

Zachęcamy do komentowania trailera i stronki.

Z mojej strony prosiłbym również o ocenienie filmików odnośnie ich wykonania.