Trainer Assassin's Creed

Witam!

Mam wielki problem z przejściem CHYBA ostatniej misji w Assasin’s Creed, mianowicie wtedy, kiedy w czasie jazdy do obiektu mordu rzuca się na mnie po kilkunastu chłopa. O ile mogę to przejsć po tysiącach prób (5h) to zamknięcie z 10 krzyżakami na małym polu to już przesada, bo dostaję po 5-6 ciosów na raz i w sumie od razu śmierć.

Szukałam trainerów darmowych, ale żaden mi nie działa - tj. słychać na początku “activated” (czy przy używaniu numerków z “cheatami” też słychać głos), tak mi jednak to nie działa :frowning:

ver. 1.0.0.1 , Dx10 , nie mogę akutalizacji sciągać ale to chyba nie o to chodzi, gram na padzie Logitech

Skąd moge sciągnąć działający na ANGIELSKIEJ wersji nie zaktualizowanej trainer?

Mogę dodać że nie korzystam z płyty bo pękła w czasie pierwszej gry a producent odmówił wymiany (więc za piractwo tego NIE uważam, bo za grę płaciłam i tylko exe mam nielegalne). Mam nadzieję że nie zostanie to zamknięte, bo ogłosiłam się już z tym na 16 forach anglojęzycznych, ale na nich nikt nie uczęszcza bądź ignoruje mój temat.

Bardzo mi zależy na tym, aby grę skończyć. Pozdr.

proszę bardzo, wszystko tu jest i napewno któryś będzie działał.

:arrow: http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc … reed.shtml

To nie jest ostatnia misja, po tym jak pokonasz krzyżaków idziesz walić się z mistrzem zakonu, więcej nie powiem :stuck_out_tongue:

No właśnie żaden z tej strony mi nie działa i na tym właśnie polega problem

Dlatego się odzywam na polskich forum aby ktoś uprzejmie powiedział czemu mi nie działa lub, ewentualnie, który plik muszę ściągnąć (Vista, ver. 1.0.0.1 gry), jak odpalić i kiedy, do jakiego folderu wgrać i jak uruchomić w grze ^^"

każdy trainer uruchamia się tak samo, najpierw odpalasz trainer potem gre i podczas gry włączasz potrzebną ci opcje. jeśli żaden nie działa z v1.0 to sciagnij ten patch v1.02 i zainstaluj i potem spróbuj użyć jakiś trainer pod tą wersje i powinno działać. na wszelki wypadek wcześniej zachowaj sobie gdzieś savy.

“nie mogę akutalizacji sciągać” - cytat dosłowny z mojego pierwszego posta

A co do uruchamiania - zaskoczę, bo niektóre wymagają wciśniecia F1 przy starcie, inne nie, jedne sięuruchamia liczbami na numpadzie, inne Shift+F1, F2 itd

No ale mi to nie działa mimo, że |pan mówi" w grze, że traner jest “activated”, więc gra łapie.

wyłączałam na czas gry antywirusy, uruchamiałam wszystko z poziomu administratora… ^^"