Trainz 2004

Mam problem gra mi się zawiesza w momencie włanczania się tych kolorowych lampek zaicina się jak zapala się pierwsza zielona i dalej nic POMOCY! !!

Albo coś Ci OS nawala i komp, albo masz nielegalną wersję gry.

Wchodzę do gry leci intro i jak się wczytuje to zacina się przed włączeniem ostatniej lampki

Hmmm dalej wszystko wiadomo :? :? :?.

Może po prostu masz za słaby sprzęt na uruchomienie tej gry sprawdź jej wymagania sprzętowe i softwerowe.

mam celerona1200 , geforce 2mx 64mb i 256ram

sdr

To troche lipny sprzęt, na moim się zacina gierka (patrz: mój podpis), ale nie mam takiego problemu jak Ty.

Powinieneś mieć o wiele lepszy sprzęcior na tą gierkę.

a co według Ciebie powinienem wyminic

Procka Grafe i ram :lol: :lol:

Najlepiej cały komp, na lepszy.

lepiej wymien caly I NIECH CI PRZY TYM POMAGA JAKIS KOMPUTEROWIEC

edit.

Jakos sam sie nie wykazales do tej pory wiedza a juz innym wytykasz ich “niewiedze”. :!: :evil:

o lool… czy ja mu mowie, ze jest ‘glupek’ czy tam ‘deb*l’ ? poprostu mu doradzam… :\ jak Cie to zadowoli to poprawie posta… bosh :confused:

W twoim przypadku nic mnie juz chyba nie zadowoli. :?

ok… nie bede juz nic mowil…

jak chcesz ze mna pogadac to sie zreformuj, bo nie gadam z deskami // imho

W związku z naruszeniem jednej z fundametalnych zasad regulaminu wnoszę wniosek o ukaranie przez tymczasowego bana :evil: :evil:

Jabym obstawił detonatorki może :slight_smile:

tomek1989 jaką masz grafe etc.

btw. Jakie są wogóle wymagania gry :?:

Przepraszam wszystkich, ze sie wdaje w ta beznadziejna dyskusje. To jest juz moj ostatni post w tym temacie odnosnie tego jegomoscia.

“Z deskami” nie gadasz mlotku :?: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

PS. Nie obrazam Cie, poprostu zle to interpretujesz…

heh… :\ ok… ale czy on mnie nie obraza? :expressionless:

Jamaica nie zniżaj się do poziomu swojego respondenta :frowning: :frowning: :frowning: