Transfer w neo

siemka. dzisiaj zaglądam do statystyk autocennecta 795112869f31eae1m.jpg

i widze ze mam duzo ściągnięte a dzisiaj dopiero 26.i mam pytanie czy starczy mi około 350 MB do końca miesiąca jak nic nie bede ściągał? ps. prawie cały dzień chodze po stronach a słyszałem ze do też sie liczy do transferu

Starczyłoby nawet 100MB jeśli chodzisz po stronach

Ale te programy oszukują a neostrada źle liczy

czyli jak moge sprawdzic dokładnie ile mam ściągniete?

Używając programów, ale takich co cały czas są włączone w tle, a nie ściągają o tym dane ze strony neostrady

bo na panelu mam 6 GB ale tam nie odświezają.

Złączono Posta : 26.07.2006 (Sro) 10:19

a autoconnect ściąga dane z neostrady? autoconnect pracuje cały czas w tle. i są w nim zupełnie inne dane niz w neo.

Przeczytałem instrukcje o tym programie i raczej powinien podawać prawdziwe dane, tym bardziej że pracuje cały czas. Spróbuj samemu ocenić ile ściągnąłeś i sprawdź który jest bardizej realistyczny. Po prawej stronie paska zadań masz takie dwa komuterki tam też masz pokazane ile ściągnąłeś ale w ostatniej sesji :wink:

dobrze ze mi powiedziales… :twisted: :x jakbym nie wiedzial ale takich sesji jest z 30 w miesiacu. a wiec nastepnym razem najpierw przeczytaj instrukcje o programie a poźniej mi odpowiadaj

Ja zawsze przekraczam limit. Czasamio znacznie i nic się nie dzieje. Mam 15 GB, a samym azureusem ściagnąłem kiedyś 15,5 w jednym miesiącu. I nic nie zrobili.

a;e nie “zablokowali” ci transferu, i net chodzil normalnie?

powinni zmniejszyć transwer do 32kb/s

hehe, ni ekoniecznie, mam świetny sposób jak ominąć ten limit :smiley:

Musice mieć conajmniej łącze neo 512, i aktywowaną opcję tanie rozmowy w usłudze telefon inernetowy TP a no i modem liveboxa :wink:

W neo 512 jest 15 giga ograniczenia, ale jeśli mamy aktywowaną telefonię internetową TP, po przekroczeniu 15 giga ściągniętych danych transfer spada nam do opcji neo 256, a to dlatego żeby zapewniona była dobra transmisja danych przy teefonowaniu, cóź z tego że po 15 giga ściągniętych danych spada transfer o połowę, ale to zawsze lepiej niż mieć 32 kb/s , :smiley:

Jednym słowem neostradę ja mam bez limitów, 15 GB ściągniętych danych ściągam prędkością jaką pozwala neo 512, później ściągam dane z prędkością neo 256 :wink:

I tak już zostaje do końca miesiąca :wink:

Więc nawet bardzo dużo sobie mozna pościągać :smiley:

a ja nie mam liveboxa. i jak np przekrocze limit to tez bede mogl sobie nadal sciagac?

będziesz mógł ściągać dane ale z prędkością 32 kb/s :smiley:

czasami jednak neo nie nalicza w liczniku danych , i może się okazać że jak przekroczysz limit będziesz dalej normalnie ściągał dane, ja raz tak miałem jeszcze a neo 256, miałem 7 giga limitu, ściągnąłem przez cały miesiąc prawie 20 giga, i nic , dalej mogłem ściągać dane :smiley: a od nowego miesiąca nowy limit, choć raz zablokowali mi transfer jak limit przekroczyłem :frowning: dokupiłem kartę zdrapkę i dalej neo hulała :d

albo po prostu pod koniec miesiąca zostaw sobie 300 mega wolnego i nie rozłaczaj neo przez kilka dni wtedy ściagasz do woli bez ograniczeń bo oni policza dopiero po ponownym połaczeniu ja tak robie i działa wszystko jak trzeba

nie możliwe, neostrada się sama rozłącza co 24 h żeby zapobiec pomysłom jakie ty prezentujesz, nic z tego :stuck_out_tongue:

a jak mam autoconnect to tez mnie rozłączy?

neo samo się powinno rozłączyć po upływie 24 h

Jednak jak i licznik jak i ta opcja rozłączania do zmiany ip czasem szwankują w TP :stuck_out_tongue:

Jednak przeważnie od dwóch miesięcy zawsze: równiutko połączenie 24h ==> net się rozłącza :evil:

Złączono Posta : 26.07.2006 (Sro) 11:43

rozłączy ale zaraz połączy :slight_smile:

nie prawda.neo sie nie rozłączy.musisz sam to zrobic ręcznie.

Masz neo?

Zostaw komputer na dobe i sam się przekonaj.

Zmiana ip odbywa się bez naszej wiedzy.

Rozłączenie następuje automatycznie :wink:

a to na ostatnie 24 h miesiaca zostawie kompa i niech mi ściąga :mrgreen: zawsze troche wiecej. ale z nastepnego miesiaca mi nie odejma z limitu?