Transfery w mirandzie

(Spectatorx) #1

W mirandzie korzystam z trzech protkołów:

gg, msn i yahoo.

W gg nie mogę ani wysyłać, ani odbierać plików, w yahoo nie mogę wysyłać, ale mogę odbierać pliki, a w msn działa mi wszystko bez problemu.

Dlaczego tak jest? Istnieje jakaś możliwość ustwienia poprawnego działania transferów w mirandzie w każdym protkole?

Te braki objawiają się tym, że osoba nawet nie widzi komunikatu o tym, że wysyłam jej plik, ani ja nie widzę komunikatu o tym, że ktoś mi wysyła plik.

(matrix012345) #2

Przesyłanie plików w gg wogule nie działa za dobrze nawet z orginalnego gg 7.7 więc to nie wina mirandy, a z pozostałych nie korzystam.

(GreenHorn) #3

Przesyłanie plików przez Mirandę na GG i vice versa nie działa, ponieważ wtyczka GG do Mirandy nie obsługuje nowych zmian wprowadzonych do GG (bodaj od 7.6 wzwyż). Więc poniekąd jest to wina Mirandy. Jeśli mnie pamięć nie myli tylko Tlen, AQQ i WPkontakt obsługują transporty gg. Problem z Mirandą i transportami gg jest znany, a że przy wtyczce pracuje tylko jedna osoba, nie należy szybko spodziewać się zmian. Zresztą GG na tyle szybko zmienia te transporty, że nie wiadomo jak długo wtyczka po zmianach byłaby przydatna...