Transformation vista pomocy:(

(Justyna189) #1

Zainstalowałam vista transformation 6.0 tzn prawie zainstalowałam. Bo wyskakuje mi okienko ze nie wyszukuje pliku c;/system32/[nie pamietam nazwy] w każdym razie może ktos wie dlaczego?

(Soren) #2

skąd ktośma wiedzieć czemu skoro nawet nie wiemy o jaki plik się instalator pruje :slight_smile:

(matfeusz) #3

chyba znajduje... :slight_smile:

musisz sobie przypomnieć bo inaczej chyba nie rozwiążemy twój problem...

(Justyna189) #4

system32\closeapp.exe

(Mokreoko) #5

Systemy operacyjne Windows Vista

To nie znak ze po instalacji

masz Vistę

(Agatonster) #6

tysia189

Czy przy instalacji VTP potwierdziłaś chęć modyfikacji plików systemowych Windows ?

Czy po zakończeniu instalacji, gdy XP poinformował Cię o wykryciu starszych wersji plików systemowych, i poprosił o umieszczenie płyty instalacyjnej w napędzie zaznaczyłaś - Nie a następnie potwierdziłaś chęć zachowania nowych plików zaznaczająć Tak?

Pozdrawiam

(Maciekpogo) #7

Masz włączony monitor anty wirusowy? bo antywiry traktujo ten plik jako wirusa i go blokujo najpierw wyloncz monitor(antywirusowy :stuck_out_tongue: )i dopiero wtedy instaluj i zadziala na pewno :slight_smile:

(Agatonster) #8

Przed instalacją VTP winny być wyłączone wszystkie aplikacje działające w tle - m.in antywir, ale również firewall, jak i programy antyspyware`owe..

(Justyna189) #9

Super dzieki juz zainstalowałam teraz mam drugi problem po ponownym uruchomieniu systemu niema zadnej zmiany:(

(Wujek 15) #10

LOL.

PPM zakładka wygląd..i się baw. Aero.. :wink:

(Justyna189) #11

PPM

co to jest:|

(Wujek 15) #12

:|...

Prawy przycisk muszy.....

Wiesz jak się zmienia kompozycje pulpitu ?

(Justyna189) #13

aaa nom niby wiem ale tam niema żadnej nowej kompozycji

(Puszek Okruszek) #14

A może nie wybrałeś/aś opcje kompozycji?

(Agatonster) #15

Wcześniej po prawidłowej instalacji i po restarcie powinnaś być poproszona o wybranie schematu graficznego - nie było tego ??

Widok ewentualnie zmieniasz

Klikasz prawym przyciskiem myszy na pulpit, - lewym na Właściwości - otworzy się okno Właściwości ekranu. Otwierasz zakładkę Wygląd - Okna i przyciski - znajdujesz interesującą Cię Vistę - Zastosuj - OK.

Pozdrawiam

(Justyna189) #16

nie było

nie ma visty:( tylko windows xp i klasyczny:/

(Wujek 15) #17

To widocznie się nie zainstalowało.

(Agatonster) #18

Nie mam pewności co do skutecznego odinstalowania VTP - głęboka ingerencja w system, teoretycznie winno wystarczyć użycie deinstalatora by usunąć VTP, ale gdyby to nie dało spodziewanego efektu, to:

Czy utworzyłaś wcześniej kopię bezpieczeństwa ważnych dla systemu danych ? - jeżeli nie to proponuję wykorzystać usługę Przywracanie systemu - jeżeli jest aktywna, i cofnąć ustawienia do punktu utworzonego przy instalacji VTP, następnie wyczyść rejestr darmowym jv16 PowerTools 1.3.0.195

Tutaj otwierasz-> Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Kontynuuj - Start i czekasz aż program wyszuka klucze...Sortuj -Sortuj według koloru ikon - Pozycje, których usunięcie winno być bezpieczne -> Wybierz - Wybór specjalny - Pozycje, które można bezpiecznie usunąć - Usuń...

a potem ewentualnie ponowną instalację wystrzegając się błędów - wykorzystaj uwagi , poczynione w powyższych postach...

Pozdrawiam

(Kubakuderski) #19

A zaznaczyłeś w czsie instalacji, żeby zmodyfikowało Ci pliki systemowe? Ja przy pierwszej instalacji zrobiłem żeby nie zmieniało nie było żadnego. Zrób przywracanie systemu i zainstaluj jeszcze raz i wybierz tą opcje, że chcerz zmienić pliki.