Transformation vista pomocy:(

Zainstalowałam vista transformation 6.0 tzn prawie zainstalowałam. Bo wyskakuje mi okienko ze nie wyszukuje pliku c;/system32/[nie pamietam nazwy] w każdym razie może ktos wie dlaczego?

skąd ktośma wiedzieć czemu skoro nawet nie wiemy o jaki plik się instalator pruje :slight_smile:

chyba znajduje… :slight_smile:

musisz sobie przypomnieć bo inaczej chyba nie rozwiążemy twój problem…

system32\closeapp.exe

Systemy operacyjne Windows Vista

To nie znak ze po instalacji

masz Vistę

tysia189

Czy przy instalacji VTP potwierdziłaś chęć modyfikacji plików systemowych Windows ?

Czy po zakończeniu instalacji, gdy XP poinformował Cię o wykryciu starszych wersji plików systemowych, i poprosił o umieszczenie płyty instalacyjnej w napędzie zaznaczyłaś - Nie a następnie potwierdziłaś chęć zachowania nowych plików zaznaczająć Tak?

Pozdrawiam

Masz włączony monitor anty wirusowy? bo antywiry traktujo ten plik jako wirusa i go blokujo najpierw wyloncz monitor(antywirusowy :stuck_out_tongue: )i dopiero wtedy instaluj i zadziala na pewno :slight_smile:

Przed instalacją VTP winny być wyłączone wszystkie aplikacje działające w tle - m.in antywir, ale również firewall, jak i programy antyspyware`owe…

Super dzieki juz zainstalowałam teraz mam drugi problem po ponownym uruchomieniu systemu niema zadnej zmiany:(

LOL.

PPM zakładka wygląd…i się baw. Aero… :wink:

PPM

co to jest:|

:|…

Prawy przycisk muszy…

Wiesz jak się zmienia kompozycje pulpitu ?

aaa nom niby wiem ale tam niema żadnej nowej kompozycji

A może nie wybrałeś/aś opcje kompozycji?

Wcześniej po prawidłowej instalacji i po restarcie powinnaś być poproszona o wybranie schematu graficznego - nie było tego ??

Widok ewentualnie zmieniasz

Klikasz prawym przyciskiem myszy na pulpit, - lewym na Właściwości - otworzy się okno Właściwości ekranu. Otwierasz zakładkę Wygląd - Okna i przyciski - znajdujesz interesującą Cię Vistę - Zastosuj - OK.

Pozdrawiam

nie było

nie ma visty:( tylko windows xp i klasyczny:/

To widocznie się nie zainstalowało.

Nie mam pewności co do skutecznego odinstalowania VTP - głęboka ingerencja w system, teoretycznie winno wystarczyć użycie deinstalatora by usunąć VTP, ale gdyby to nie dało spodziewanego efektu, to:

Czy utworzyłaś wcześniej kopię bezpieczeństwa ważnych dla systemu danych ? - jeżeli nie to proponuję wykorzystać usługę Przywracanie systemu - jeżeli jest aktywna, i cofnąć ustawienia do punktu utworzonego przy instalacji VTP, następnie wyczyść rejestr darmowym jv16 PowerTools 1.3.0.195

Tutaj otwierasz-> Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Kontynuuj - Start i czekasz aż program wyszuka klucze…Sortuj -Sortuj według koloru ikon - Pozycje, których usunięcie winno być bezpieczne -> Wybierz - Wybór specjalny - Pozycje, które można bezpiecznie usunąć - Usuń…

a potem ewentualnie ponowną instalację wystrzegając się błędów - wykorzystaj uwagi , poczynione w powyższych postach…

Pozdrawiam

A zaznaczyłeś w czsie instalacji, żeby zmodyfikowało Ci pliki systemowe? Ja przy pierwszej instalacji zrobiłem żeby nie zmieniało nie było żadnego. Zrób przywracanie systemu i zainstaluj jeszcze raz i wybierz tą opcje, że chcerz zmienić pliki.