Transmisja sygnalu video z wyjscia video z karty graficznej

podlaczylem telewizor pod karte graficzna.wszystko jest ok pulpit,okna wszystko sie wyswietla w odbiorniku tv.jednak nie wyswietla sie obraz transmitowany z karty telewizyjnej zainstalowanej w komputerze.na kompie karta tv pracuje ok i ogladam sobie tv ale ten sam obraz z karty tv nie jest przesylany na telewizor ktory podlaczylem do kompa.zadziwiajace jest to ze jak nagram fragment programu telewizyjnego i pusze odtwarzanie go w oknie programy obslugujacego karte telewizyjna to obraz jest przesylany na telewizor.jednak kiedys przez jakis czas obraz byl przesylany,zdziwilem sie gdyz wszystko bylo ok.jednak gdy wylaczylem okno programu oblugujacego karte tv i wlaczylem go ponownie obraz juz nie byl transmitowany.co jest grane?

Nie wiem, jaką masz kartę graficzną, ale u mnie to się robi tak (Radeon 9600Pro):

Wchodzę we właściwości (prawym na pulpicie) :arrow: ustawienia :arrow: zaawansowane :arrow: ekrany :arrow: i tutaj mam pokazany monitor i TV. Włączam oba i przełączam oby dwa na taką kropkę z kropką :stuck_out_tongue: