Trend Micro internet Security 2008 - spolszczenie

Zainstalowałem sobie poprzez świetny dla chcących być legalnym http://www.raymond.cc/blog/, pakiet Trend Micro Internet 2008 i szukam, jesli to możliwe, spolszczenia do tego programu. Będę wdzieczny za pomoc.

niestety musze cie zmartwić tego programu nie ma w polskiej wersji a tym bardziej spolszczenia do niego

Tak czułem ale dzięki za zainteresowanie. Ale jest może jakiś polskie forum firmy…podręcznik oprogramowania albo inny dobry człowiek co opisał funkcje programu, podobnie jak to jest w przypadku COMODO…??? Swoją drogą to gratka ten program…na 3 lata…Raymond jest wielki:-))Do tej pory korzystałem ze świetnego skanera On-Line…nie raz mi tyłek uratował…jak mawia Picasso, 3xB: bardzo powolny, bardzo skuteczny, bardzo dokładny.

mam chętke na ten pakiet ale stronka http://www.sccoast.net/tools/internetse … wnload.php która jest podana w 1 akapicie nie otwiera się- wywala takie coś tylko

ERROR

Access Denied

Access Denied by security policy

The security policy for your network prevents your request from being allowed at this time. Please contact your administrator if you feel this is incorrect.

tak jest już od 3,11 , cenart , użyłrś tego klucza co jest podanyt w nawiasie podspodem czy jednak udało ci się wejść jeszcze na tą strone?

Witam i przepraszam ale kilka dni mnie nie było.

Info dla wszystkich zainteresowanych: oferty darmowego i legalnego oprogramowania na Raymonds.blog są jednodniowe tzn. 24 h i ważne jest o, której ten program został wpisany udostępniony. Mogło się tak zdarzyć, że już nie zdążyłeś. Ja tak miałem np. z Kasperskim na 1 rok i McAffe. Rzadko trafia się coś co można pobrać np. za 3 dni po publikacji.

Do kolegi zomo: program aktywowałem tym kluczem jaki jest podany przez Raymonda na blogu a stronka faktycznie jest już zablokowana. Nie wiem czy sobie poradziłeś ale spróbój użyć tego klucza do rejestracji jaki jest podany przez Raymonda. Instalka pobiera się normalnie. Szczerze mówiąc nie wiem czy otwarcie tej strony miało jakiekolwiek znaczenie dla rejestracji produktu ale klucz aktywacyjny z tej strony był dokładnie taki sam jaki podaje Raymond. Swoją drogą to zastanawiam się: a jak np. padnie komp za rok i zrobię format, to czy aktywuję program tym kluczem. Myślę, że tak ale…może coś ktoś wie w tym temacie???Albo ma doświadczenia?

witam, kolega szukał av więc dałem mu trend micro tym, kluczem, zadziałało i wszystko jest ok, ja będę go instalował dopiero w 2 grudnia gdyż wtedy kończymi się 90 dniowy trial KAV09