Treningi Siatkówki

witam!

Mam 12 lat i chce grać w siatkówkę. Jest w moim mieście Wałbrzychu tylko jednen taki klub. Pierwszy terning mam w poniedziałek o 15 ale jest jedne mały problem bede cwiczyl z 15,16,17 latkami czy opłaca wogólę się iść na trening?

grohol pewnie, że idź! Jak najbardziej Cię zachęca. Możesz się wile nauczyć. :mrgreen:

P.S. Chyba, że grasz tragicznie to sobie odpuść upokorzenia.

To zależy jak grasz.

Jeśli dopiero zaczynasz - ja bym sobie darował :lol:

Głupoty gadasz…

To jak ma sie nauczyć skoro odradzasz mu chodzic na treningi?

Ja rok temu zaczynałem od zera bo w szkole podstawowej w nic nie umiałem grać a juz po pierwszym półroczu pierwszej klasy gim jeździłem we wszystko na zawody z chłopakami z 3 klas jako jedyny z młodszych klas…jesli nie będziesz ćwiczył to sie niczego się nie nauczysz.

spoko ja umiem dosyc grac serwowac dobrze odbierac itd ale boje sie raekcji tych starszych nasato;latków! Jak myslice przyją mnie jako członka chodzi mi oto nei klubu tytlko jako gracza wsrod innych?

kosior6, napisałem tak, bo to zależy też od nowego członka.

Jedni są tacy, co mogliby się rozpłakać, że im nie wychodzi i takie tam.

grohol napisał, że coś tam umie więc spokojnie się może wybrać :slight_smile:

A ile masz wzrostu ? ;D

190 :lol:

ale jak na moje oko, im wczesniej zaczniesz tym lepiej, im wiecej bedziesz trenowac tym lepiej :wink: ale wiadomo na poczatku zawsze sa problemy, podejzewam ze na takim treningu mozesz nie odebrac zadnej pilki z serwu, nie ma sie co oszukiwac, ale w gre wchodzi wiek, sila, skutecznosc doswiadczenie :slight_smile: oczywiscie mozesz sie sporo nauczyc i dowiedziec, a jak ekpia bedzie spoko to i sami ci wiele pokażą i nauczą :slight_smile:

Na koniec, nie dowiesz sie czy warto, poki nie pojdziesz :wink: