Treningi Siatkówki

(Jaguar5) #1

witam!

Mam 12 lat i chce grać w siatkówkę. Jest w moim mieście Wałbrzychu tylko jednen taki klub. Pierwszy terning mam w poniedziałek o 15 ale jest jedne mały problem bede cwiczyl z 15,16,17 latkami czy opłaca wogólę się iść na trening?

(Krzychuu) #2

grohol pewnie, że idź! Jak najbardziej Cię zachęca. Możesz się wile nauczyć. :mrgreen:

P.S. Chyba, że grasz tragicznie to sobie odpuść upokorzenia.

(Morgenowsky) #3

To zależy jak grasz.

Jeśli dopiero zaczynasz - ja bym sobie darował :lol:

(Kosior6) #4

Głupoty gadasz...

To jak ma sie nauczyć skoro odradzasz mu chodzic na treningi?

Ja rok temu zaczynałem od zera bo w szkole podstawowej w nic nie umiałem grać a juz po pierwszym półroczu pierwszej klasy gim jeździłem we wszystko na zawody z chłopakami z 3 klas jako jedyny z młodszych klas...jesli nie będziesz ćwiczył to sie niczego się nie nauczysz.

(Jaguar5) #5

spoko ja umiem dosyc grac serwowac dobrze odbierac itd ale boje sie raekcji tych starszych nasato;latków! Jak myslice przyją mnie jako członka chodzi mi oto nei klubu tytlko jako gracza wsrod innych?

(Morgenowsky) #6

kosior6, napisałem tak, bo to zależy też od nowego członka.

Jedni są tacy, co mogliby się rozpłakać, że im nie wychodzi i takie tam.

grohol napisał, że coś tam umie więc spokojnie się może wybrać :slight_smile:

(Mazzaq) #7

A ile masz wzrostu ? ;D

(:: MARIO ::) #8

190 :lol:

ale jak na moje oko, im wczesniej zaczniesz tym lepiej, im wiecej bedziesz trenowac tym lepiej :wink: ale wiadomo na poczatku zawsze sa problemy, podejzewam ze na takim treningu mozesz nie odebrac zadnej pilki z serwu, nie ma sie co oszukiwac, ale w gre wchodzi wiek, sila, skutecznosc doswiadczenie :slight_smile: oczywiscie mozesz sie sporo nauczyc i dowiedziec, a jak ekpia bedzie spoko to i sami ci wiele pokażą i nauczą :slight_smile:

Na koniec, nie dowiesz sie czy warto, poki nie pojdziesz :wink: