Trochę dziwny problem

Cześć. Od jakiegoś czasu, gdy mam połączenie z internetem, komputer mi wolniej pracuje. Np., gdy kliknę prawym klawiszem myszy na jakąś ikonę, to trzeba czekać jakieś 2-3 sekundy, zanim rozwinie się menu z opcjami do danej ikony. Programy wolniej chodzą…

A gdy odłączyłem kabel sieciowy, nagle wszystko śmiga jak należy… Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Może Wy wiecie?

Też mialem taki problem. Mam karte Realteka HorNET 10/100 Pentagram.

I powiem ci że jest jedna rada na to. Format c:/

Ból leży w tym że komp na ktorym ty siedzisz (w moim przypadku serwer lokalny w sieci) proboje “wyszukać, połączyć czy Bóg wie co” z drugim kompem bądź drugim servem. Sam mialem taki problem. I pomoglo formatowanie i jeszcze raz sterowniki. 8 ton lżejszy :smiley: . A jeśli posiadasz opcje neostrady to wywal panel ten neostrada. Zrób sobie przez Windowsowe łączenie. Znacznie szybciej chodzi i nigdzie nie włazi samo.

Pozdrawiam

Ale ja już formatowałem kompa… I po formacie znowu… Opcji neostrady nie posiadam bo nie ja jestem adminem sieci.

Jest na to jeszcze jakiś inny sposób?

U mnie się tak działo jak miałem kilka trojanów w kompie :?

Kiedy nawiązałem połączenie z netem to po chwili, kiedy połączyły się one z jakimś serwerem komp strasznie zwalniał lub wogóle się wieszał.

Przesnakuj jakimś antywirem i wrzuć logaz Hijacka może coś da…

Może też się tak robić kiedy jakieś programy aktualizują się w tle np. antywirus.