Trojan agent wd,pomocy

Sprawdź w innej przeglądarce:

:arrow: Opera

:arrow: FireFox

rozumiem ze mam sciagnac jedna z nich

Tak, zainstalować i sprawdzić w niej :slight_smile:

wow udało mi sie otworzyc pocztę, i co dalej, jak przywrócić IE?

Zrobiłeś tak, jak napisałem wyżej, czyli:

ok mam nadzieję że nic nie spiep… mam włoskiego windowsa

Złączono Posta : 01.10.2006 (Nie) 18:24

niestety nie pomaga , wydaje mi sie że coś pozmieniałem w zakładce ulubione w której znajduje sie adres do poczty , ikonka poczty stał się seledynowa ( jasno niebieska ) z czerwonym punktem w lewym rogu, może to jest problem , jeśli chodszi o cookies zastosowałem sie dokładnie do Twoich wskazówek i nie pomogło , natomiast ta ikonka wydaje mi sie podejrzana, prosze Cie o jak najszybsza odpowiedz,

P.S Mo że to ma jakiś związek z wirusem który mi przesłano poczta , bo przez jakiś czas tylko kiedy wchodziłem na pocztę pojawiało sie otrzeżenie noda , póżniej usunąłem z loga http://www.google.bz , i przestało sie pohjawiać , niestety od tamtego momentu nie moge wejść na poczte , ale operą się udało na całe szczeście, chociaż wolałbym IE ponieważ to nie mój komp , wiec nie chciałbym ingerować w ustawienia, nawet jeśli opera czy mozzilla wydają sie bezpieczniejszcymi przeglądarkami,

Złączono Posta : 01.10.2006 (Nie) 19:06

Bieniol jeśli znajdziesz jeszcze dziś troche czasu proszę podpowiedz coś.Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Wynika z tego, że cały czas wchodzisz na pocztę z ulubionych? Wejdź normalnie wpisujesz adres :slight_smile:

Nie moge wejść w ogóle przez IE???

Złączono Posta : 01.10.2006 (Nie) 21:06

masz jakiś pomysl?

Złączono Posta : 01.10.2006 (Nie) 21:08

jak weść przez IE?

Złączono Posta : 01.10.2006 (Nie) 22:32

masz pomysł jak otworzyć ją w IE? Czyli przywrócic pierwotne ustawienia?

Wcześniej napisałeś, że odpalasz pocztę z ulubionych. Spróbuj odpalić ją normalnie (wpisując adres) :slight_smile:

nie da sie