Trojan Horse Dialer.COH

Prosze o sprawdzenie, ciągle AVG pokazuje mi: Trojan Horse Dialer.COH i nie wiem jak sie tego pozbyć.

Dziękuje za pomoc

W logu nic nie widać ale :

nie odpalaj HjT z tempa.

podaj lokalizację. :slight_smile:

Występuje w plikach tymczasowych:

c:\windows\Temp…

c:\Document and Settings\edytom\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5…

Uruchom system w trybie awaryjnym, wybierz start => uruchom => cmd => i w wierszu poleceń, który zostanie otwarty wpisz kolejno dwie następujące komendy:

RD /S /Q "C:\Documents and settings\edytom\Ustawienia lokalne\Temp"

RD /S /Q "C:\Documents and settings\edytom\Ustawienia lokalne\Temporary internet files"

nie pomogło nadal przy przeglądaniu stron www wyskakuje że AVG znalazło tego trojana

Hmm…

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

A może chodzisz po jakiś nie za bardzo bezpiecznych stronach, na których można złapać syf?

Czy nie wystąpiły żadne problemy podczas wydawania poleceń tzn. czy wszystko poszło dobrze?

Chyba pomogło, bo po kilku minutach w sieci nic nie wyskakuje.

Co do niebezpiecznych stron to nie wchodze na takie i nie wiem skąd wzioł się ten dialer, system mam nowo instalowany (z 2 tygodnie temu), orginalny z wszystkimi łatkami Microsoftu.

DZIĘKUJE BARDZO ZA POMOC

Złączono Posta : 08.11.2006 (Sro) 16:57

nie pomogło :frowning:

Znów wyskoczyło okienko z informacją o dialerze

Podaj ścieżkę :slight_smile:

http://www.pixelweb.pl/wirusy/wirusy.jpg

Uzyj tego narzędzia -> http://www.idg.pl/ftp/pc_9705/ATF.Cleaner…html

I opróżnij nim wszystkie foldery tymczasowe :slight_smile:

Nie pomogło, teraz oprócz Trojan horse Dialer.COH mam jeszcze:

Trojan horse Downloader.Zlob.EUN

Trojana horse Dawnloader.Zlob.FAD

Trojana horse Dawnloader.Zlob.FAC

Trojana horse Generic2.HAE

Adware Generic.RLL

Adware Generic.RLM

Adware Generic.RLI

i wszystki w plikach tymczasowych które sie tworzą przy chodzeniu po sieci (nieważna na jakiej stronie jestem: Onet, Allegro …)

Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły

Przskanowałem kompa AVG, Pandą, Kasperskim, MKSem, Spyware Doctorem i nie pomaga, każdy z nich coś wykrywa i usuwa.

Ściągnij i odpal narzędzie GMER

W zakładce CMD -> CMD wklej:

Przejdź do zakłdki procesy i kliknij opcję Zabij wszystko. Następnie wróć do zakłdki CMD i kliknij na Uruchom :slight_smile: