Trojan w kopii zapasowej

Usuwając z pena zainfekowany plik z trojanem Win32.Injekt.fcp .i drugi z wirusem Worm.Win32.AutoRun.dui Kaspersky zapisał je z robalami w kopii zapasowej (taka jest procedura domyślna). Siedzą tam te pliki i boję się je usunąć,bo nie wiem,co się stanie z tym badziewiem,czy nie wlezie mi gdzieś i nie narobi szkód. W opisach Kasperskiego nie ma ich a nie mogę w nieskończoność przecież przesuwać daty ich usunięcia. Co zrobić ?

Podaj log z HijackThis i ComboFix: viewtopic.php?t=36654 , wklej logi na www.wklej.org i podaj linki do nich na forum.

Dzięki Ci Chillout.Jeśli zdołam to przetłumaczyć to będzie OK.,bo jestem jak ta wiosenna trawa . #-o Kurcze,jakie to wszystko dla Was łatwe i proste.Nie ma to jak być młodym…(i zdolnym) :wink:

W takim układzie proszę zrobić skan Dr. Web CureIt

Dziękuję Gutek2222 :smiley: .Wygląda nieco lepiej.Francuzi mówią :“chcieć to móc” więc przysiedzę i przemęczę ucząc się znów czegoś nowego.Już bardziej siwa być nie mogę,jedynie wyłysieję :wink: O wynikach napiszę.Pozdrawiam.

Dodane 31.05.2009 (N) 20:04

Chillot i Gutek2222 - Jak obiecałam,przysiedziałam i po problemie :smiley: Kaspersky wszystko co usuwa,zmienia żeby nie szkodziło i zapisuje domyślnie w tejże Kopi Zapasowej.Najlepiej,żeby plików stamtąd nie przywracać a bezpiecznie usuwa się klikając “usuń” w tejże Kopii lub w sekcji Raporty i pliki danych “wyczyść”.Dzięki za wsparcie i mobilizację do działania =D>