Trojan w Winampie


(Carolin6) #1

Sprawdziłam dysk C programem Anti trojan Shield (trial) i znalazło mi cuś takiego: TrojanPSW.Asp.s.moscow16icon_2" A siedzi to w :Program files/Winamp.\polski.lng .

Mam wersję 2.78 . Coz tym fantem zrobić,proszę o pomoc.


(matifcb) #2

nie jestem expertem ale widze ze to plik polski.lng jest zainfekowany poprostu sciagnij nowy plik z neta wklejasz do odpowiedniego folderu w opcjach podajesz w sciezce jezyka ten nowy i powinno byc git . po 2 cos sie stanie jak odinstalujesz winampa przeceiz nic nie stracisz


(Mbartek) #3

Witam Karo! To ze trojany atakuj winampa to jest normalne! zapewne masz winampa 3 albo jeszcze starszego... :smiley: sciagnij sobie winampa 5

i sprawa zalatwiona! on jest bezpieczny jak masz internet. te starsze wersje maja dziry, a latek na nie niema. :slight_smile:


(Carolin6) #4

Dziękuję . Miałam wersję 2.78, już jej niema. Zastanawiam się co zainstalować Winamp 5 czy coś innego , poczekam jeszcze na wyniki ankiety Zgredzia.


(boczi) #5

Warto zainstalować.. :mrgreen:


(Lolyt Xd) #6

tak nawet bardzo zainstalowac wersje 5 ja mam i jestem bardzo zadowolony i te nowe skiny :slight_smile:


(system) #7

Ja mam winampa 2.92 i jakos nie narzekam.Posiadałem 3.0 oraz 5.0 i bardzo się rozczarowałem...Porażka!Winampy serii 2.x chodza najlepiej,najszybciej i najsprawniej!


(Carolin6) #8

Zastanawiam się czy Winamp-5 będzie odpowiedni na mojego kompa.

Duron 800

sdram 256


(fiesta) #9

Nie ma najmniejszego problemu. Zmień tylko skin na klasyczny i powinno być wszystko ok


(Axeoth) #10

A czym to się niby tak rozczarowałeś w Winampie 5.0 ??? Bardzo mnie to ciekawi.

U mnie na Celeronie566 i 192MB ramu chodzi identycznie jak 2.92 z jedną różnicą - szybciej wczytuje tagi. A że jest bezpieczniejszy i ma więcej możliwości, to nie wiem nad czym się tu jeszcze zastanawiać.


(Mbartek) #11

Warto chwile poczekac na kompie az sie winamp uruchomi, ale przynajmniej jest bezpiecznie. mi winamp 5.0 uruchamia sie w niecale 2 sek.