Trojan w Winampie

Sprawdziłam dysk C programem Anti trojan Shield (trial) i znalazło mi cuś takiego: TrojanPSW.Asp.s.moscow16icon_2" A siedzi to w :Program files/Winamp.\polski.lng .

Mam wersję 2.78 . Coz tym fantem zrobić,proszę o pomoc.

nie jestem expertem ale widze ze to plik polski.lng jest zainfekowany poprostu sciagnij nowy plik z neta wklejasz do odpowiedniego folderu w opcjach podajesz w sciezce jezyka ten nowy i powinno byc git . po 2 cos sie stanie jak odinstalujesz winampa przeceiz nic nie stracisz

Witam Karo! To ze trojany atakuj winampa to jest normalne! zapewne masz winampa 3 albo jeszcze starszego… :smiley: sciagnij sobie winampa 5

i sprawa zalatwiona! on jest bezpieczny jak masz internet. te starsze wersje maja dziry, a latek na nie niema. :slight_smile:

Dziękuję . Miałam wersję 2.78, już jej niema. Zastanawiam się co zainstalować Winamp 5 czy coś innego , poczekam jeszcze na wyniki ankiety Zgredzia.

Warto zainstalować… :mrgreen:

tak nawet bardzo zainstalowac wersje 5 ja mam i jestem bardzo zadowolony i te nowe skiny :slight_smile:

Ja mam winampa 2.92 i jakos nie narzekam.Posiadałem 3.0 oraz 5.0 i bardzo się rozczarowałem…Porażka!Winampy serii 2.x chodza najlepiej,najszybciej i najsprawniej!

Zastanawiam się czy Winamp-5 będzie odpowiedni na mojego kompa.

Duron 800

sdram 256

Nie ma najmniejszego problemu. Zmień tylko skin na klasyczny i powinno być wszystko ok

A czym to się niby tak rozczarowałeś w Winampie 5.0 ??? Bardzo mnie to ciekawi.

U mnie na Celeronie566 i 192MB ramu chodzi identycznie jak 2.92 z jedną różnicą - szybciej wczytuje tagi. A że jest bezpieczniejszy i ma więcej możliwości, to nie wiem nad czym się tu jeszcze zastanawiać.

Warto chwile poczekac na kompie az sie winamp uruchomi, ale przynajmniej jest bezpiecznie. mi winamp 5.0 uruchamia sie w niecale 2 sek.